Po Sepcie czas na HATELOVE. Rezydent Tamy drugim polskim artystą z EP u SNTSa

Fot. Artur AEN Nowicki
News
HATELOVE, SNTS, EP, Sacred Court

Ich relacja kwitnie z tygodnia na tydzień. Nieprzerwanie od trzech lat. „Wciąż przetwarzam, że to, co się stało, trudne jest do uwierzenia" – wyznaje skromny jak zawsze HATELOVE, drugi po Sepcie polski artysta z EP u SNTSa.

Wszystko zaczęło się od back to backa Pauli Temple i SNTS na amsterdamskim Intercell x Paula Temple pres. Noise Manifesto w ramach ADE w październiku 2019 roku. Premierowy wspólny występ dwójki artystów był, jak miało się okazać, furtką do wielkich rzeczy dla raczkującego dopiero na scenie Filipa Hodura. Dwa miesiące później kilkuminutowe fragmenty dwugodzinnego hybrid seta trafiły do sieci, z czego jeden zawierał urywek granego utworu Moth autorstwa polskiego producenta.

HATELOVE spełnia marzenia

Trzy lata później ten sam jegomość, który grał jeden z pierwszych singli mało znanego wówczas w Polsce artysty, odpowiada za wydanie Sacred Hate EP będącego dla HATELOVE’A debiutem wydawniczym w Sacred Court. Debiutem, nad którym pracę rozpoczął na początku roku. Ku swojemu zdziwieniu wysłane do SNTSa pierwsze cztery numery od razu zostały zaakceptowane.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecność Hodura w Sacred Court nie kończy się na Sacred Hate EP. Dwa tygodnie po premierze EP do oficjalnej sprzedaży ruszy składanka SENTENCE FOUR z ponownym udziałem rezydenta Tamy. Tym razem jednak dwudziestoczterolatek swoją obecność na czteroczęściowym krążku zawdzięcza utworowi Permanent Brain Damage stworzonym z Belgiem Wantonem:

Zrobiliśmy numer w niespełna 3 dni. Stwierdziłem, czemu by nie wysłać tego numeru właśnie do SNTSa. Znając przeszłość i ilość zagranych moich numerów, czułem, że coś może z tego wyjść. Informację zwrotną dostaliśmy kilka dni później.

VA pierwotnie miało ukazać się na początku maja, jednak z powodu dość słabej sytuacji z tłoczniami finalnie zostało przeniesione na 21 października. Trzy pozostałe na składance utwory należą do Hybral, Tim Williams i VII Circle.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →