Hatelove wspiera fundację „Aborcyjny Dream Team”

News
Hatelove wspiera fundację "Aborcyjny Dream Team"

Scena muzyki elektronicznej po raz kolejny pokazuje, że nie jest obojętna na obecną sytuację panującą w Polsce. Pomocną dłoń w kierunku kobiet wyciągnął Hatelove, który dochód z najnowszego EP w całości przekaże na fundację "Aborcyjny Dream Team".

Pisaliśmy wczoraj o akcji Techno Blokady, w którą z godziny na godzinę angażuje się coraz więcej osób ze środowiska elektronicznego. Swoje wsparcie zaczynają również wykazywać osobne jednostki. Nie tylko kolektywy, platformy muzyczne czy kluby, ale również artyści.

Hatelove wspiera „Aborcyjny Dream Team”

Jednym z pierwszych, który zdecydował się wspomóc kobiety walczące o swoje prawa, jest polski producent Hatelove. Mieszkający w Warszawie artysta postanowił w związku z tym stworzyć specjalne na tę okoliczność EP, które wesprze „Aborcyjny Dream Team”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizacja powstała w październiku 2016 roku i jest nieformalną inicjatywą chcącą „odtabuizować aborcję„. Kobiety zrzeszone w strukturach ADT za główny cel swoich działań określają „szerzenie wiedzy na temat metody farmakologicznej przerwania ciąży oraz promowanie pozytywnego przekazu dotyczącego aborcji, opartego na prawdziwych doświadczeniach osób, które miały aborcję oraz tych, które je wspierają” – czytamy z oficjalnej strony ADT.

Hatelove prezentuje ***** ***

Nie afiszujący się z reguły ze swoimi poglądami politycznymi w mediach społecznościowych, świeżo upieczony rezydent Revive nie krył powodów postania tak wyjątkowego wydawnictwa:

Nigdy nie wypowiadałem się na temat polityki na swoim prywatnym fejsie. Nie robiłem tego, bo nie miało to dla mnie jakoś większego znaczenia. Nie widziałem sensu robienia gównoburzy i wciskania kitu, że jest tak albo tak. Rzadko kiedy wrzucam tutaj (na swoim prywatnym koncie [przyp. red.]) coś związanego z muzyką. Uważam, że jest od tego inne miejsce. Dlatego zrobiłem tę EP-kę. Nie jest to kolejna EP-ka zawierająca cztery czy pięć nowych numerów. Jest to EP-ka, z której cały dochód zostanie przeznaczony na Aborcyjny Dream Team. Trzymajcie się dziewczyny, nie dajcie się!

EP o jakże wymownym tytule ***** *** składa się z 5 numerów, które w pełni definiują mroczny i dynamiczny styl Filipa. Całość można zakupić na platformie Bandcamp w cenie 20 zł lub większej. O kolejnych podobnych inicjatywach na pewno będziemy Was informować.

Zdjęcie główne: Hatelove – Fot. Michał ArentPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →