Remiksy czwórki wspaniałych i EP-ka będąca sequelem „The Unfinished Fight Against Humanity”

Album The Unfinished Fight Against Humanity autorstwa SNTS-a sam w sobie przyprawia o gęsią skórkę. A co powiecie na remiksy utworów autorstwa producentów znanych z równie siarczystych i bezkompromisowych brzmień? Proszę bardzo, oto one. W formie EP-ki dostępnej od 1 października na winylu i formie cyfrowej.

Nawiązujący do odniesień historycznych, mistycznych i współczesnych, The Unfinished Fight Against Humanity jest albumem wyjątkowym. Z założenia ma nie tylko prowadzić do refleksji nad tym, jak istoty ludzkie mogą komplikować swoje istnienie za sprawą zachowań i konsekwencji, jakie wynikają z tych działań, ale również zwrócić uwagę na problemy współczesnego świata. To opowieść o współistnieniu różnych wartości ludzkich na przestrzeni dziejów, od pokoju do wojny, od miłości do nienawiść, od empatii do ego. 

SNTS – The Unfinished Fight Against Humanity REMIXED (Paula Temple, 999999999, Klangkuenstler & Tommy Four Seven)

SNTS poszerza album o cztery remiksy

Niespełna rok od premiery swojego trzeciego albumu, SNTS idzie o krok dalej dopełniając i tak już wybitny The Unfinished Fight Against Humanity o cztery remiksy. Uznany za jeden z najlepszych albumów techno 2020 roku zebrał na przestrzeni ostatnich miesięcy świetne recenzje DJ-ów i producentów z całego świata. Na platformie Discogs album otrzymał notę 4.96/5 co daje wynik niemalże perfekcyjny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz SNTS z dumą ogłasza zremiksowaną EP-kę TUFAH. Artyści remiksujący Hopeless, An Era Of Absurdity, Ego Death, Judged By Uncertainty krążek przekształcili całość w coś kompletnie nowego, lecz wciąż zachowującego oryginalną esencję. Paula Temple, 999999999, Klangkuenstler i Tommy Four Seven dostali wolną rękę w manipulowaniu oryginalnymi utworami, tak jak chcieli, a rezultaty mówią same za siebie. Gorąco polecamy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →