Już w ten weekend Noise Manifesto Showcase. Paula Temple w roli głównej

fot. via facebook.com/paulatempleofficial
Eventpromo
Paula Temple

Trudno opisać weterankę sceny techno w kilku słowach. Paula Temple, bo to o niej mowa, to jedna z najbardziej wyrazistych postaci współczesnej elektroniki. Jej styl - mieszanka bezkompromisowego industrialu, mocnych, basowych beatów i odniesień do klasyków gatunku - godzi ze sobą uczestników dużych festiwali i undergroundowych rave’ów. Już 12 maja usłyszymy ją na premierowym w naszym kraju Noise Manifesto showcase. Sprawdź szczegóły. 

Paula Temple. Artystka nie uznająca kompromisów

Paula Temple uznawana jest za mistrzynię ciężkiego techno. Ceniona zarówno za własne produkcje, jak i świetne występy artystka zaciera granice konwencji i gatunków. Obecna na scenie klubowej od prawie dwóch dekad ogniskuje swoją uwagę nie tylko na muzyce, ale też aktywizmie, realizując obydwie te płaszczyzny w ramach własnego labelu Noise Manifesto.

Paula to artystka nie uznająca kompromisów a występy na całym świecie ugruntowały jej pozycje w ekstralidze techno. Brytyjka ma za sobą wizyty na najważniejszych festiwalach i w najbardziej uznanych klubach. Mogliśmy usłyszeć ją usłyszeć na legendarnych imprezach jak Awakenings, Amsterdam Dance Event, Sonar czy Time Warp. Kolejnym przystankiem Poznań – Paula kilka lat temu dała tu popis w Projekcie LAB, tym razem usłyszymy ją w Tamie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. via facebook.com/paulatempleofficial

Minęło już dziesięć lat odkąd Paula Temple założyła swój industrialny, noise’owy techno label Noise Manifesto. Na początku istnienia wytwórni przyświecało jej marzenie aby pielęgnować „pozytywny świat queer”, w którym siłą przewodnią będzi „manifest i muzyka”. Koniecznie sprawdźcie wydaną niedawno ostatnią, czwartą kompilacją Various (Noise Manifesto)10 Years Part 4, podsumowującą 10 lat istnienia oficyny.

W poznańskiej Tamie odbędzie się polska premiera autorskiej nocy Temple pod banderą swojej wytwórni muzycznej. Na Noise Manifesto Showcase obok głównej bohaterki wystąpi także Hybral i LAVEN. Całości dopełnią wizualizacje od vj Lola Haze.

Paula Temple – Time Warp 2022 

Paula Temple w Tamie – bilety

Bilety na zbliżające się wydarzenie z Paulą Temple w roli głównej otrzymamy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pierwsza pula rozeszła się błyskawicznie. Obecnie w sprzedaży są bilety w ostatni, drugim rzucie w cenie 50zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →