Instytut Festival 2023 z drugim rzutem artystów

fot. via facebook.com/Partiboi69
News
PArtiboi

Od premierowego ogłoszenia pierwszych nazwisk tegorocznej edycji Instytut Festival minęło ponad dwa miesiące. Warto było czekać - właśnie poznaliśmy drugi rzut artystów, którzy wystąpią w Twierdzy Modlin między 16 a 18 czerwca.

Instytut Festival. Przekrojowa muzyka techniczna

Najlepszy letni techno line-up w Polsce znajdziemy prawdopodobnie na Instytut Festival. Tegoroczna edycja skompletowała czołówkę światowej sceny, a jesteśmy dopiero po drugim ogłoszeniu! Osoby zajmujące się programem artystycznym Instytutu wyjątkowo znają się na rzeczy – podczas festiwalu usłyszmy gwiazdy największego kalibru, legendy, wschodzące gwiazdy i wyjątkowe live acty. W grudniu ubiegłego roku rozwiązał się programowy worek przynosząc nam takie postaci jak Antigone b2b Truant, Arnaud Rebotini live, Gooral live, Keith Carnal, Lasy live, Narciss, SHDW & Obscure Shape i Stanislav Tolkachev.

Instytut
via facebook.com/technorubinstein

Do skompletowanego składu dołączają kolejni artyści z polskiego i zagranicznego podwórka. Na Instytut Festival 2023 zagrają: Deaf Can Dance, Dr. Rubinstein, kEczuP, KLANGPHONICS live, Michal Zietara, Partiboi69, Paula Temple, Stef Mendesidis live i TAAHLIAH.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Paula Temple. Definicja stylu w wybranych utworach. W tym także polskich twórców

Instytut Festival to unikalne święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej – po raz kolejny wydarzenie odbędzie się na terenach Twierdzy Modlin. Line-up imprezy ponownie jest jednym z najlepszych w kraju, jeśli chodzi o techno – wystąpi ścisła czołówka gatunku zza granicy oraz najbardziej znani artyści z Polski. Kolejne nazwiska już niebawem!

Instytut Festival jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową!

– organizatorzy

Instytut Festival 2023 – gdzie kupimy bilety?

Warto pospieszyć się z zakupem biletów na tegoroczną edycję Instytut Festival. W obecnej chwili najtańsza pula early birds rozeszła się w błyskawicznym tempie. Aktualnie wejściówki zakupimy w cenie 269 zł u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Od 3 marca koszt za karnet wzrośnie do 319 zł.

Paula Temple | Awakenings, Amsterdam Dance Event 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →