Instytut Festival 2023 – piąte ogłoszenie

fot. Michał Wolski / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
michał wolski

Już niecały miesiąc pozostał do rozpoczęcia jednego z największych i najbardziej wyczekiwanych festiwali elektronicznych nad Wisłą - Instytut Festival w Twierdzy Modlin. Organizatorzy wydarzenia nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i mają dla Was kolejne ogłoszenia na temat nadchodzącej wielkimi krokami edycji.

Jeszcze więcej muzyki w Twierdzy Modlin

Również na tegorocznym Instytut Festival będziecie mogli świętować 20-lecie działalności Catz 'N Dogz. Usłyszycie też tajemniczą dd. Wystąpi również bazująca w Berlinie polska producentka trance i nowofalowej elektroniki z elementami polskiej muzyki ludowej – INA WEST, która zaprezentuje się nam w formule live. Pojawi się mistrz psychodelicznej i delikatnej, melodyjnej elektroniki – Jake The Rapper. Kolejna na liście jest, wschodząca gwiazda francuskiej sceny techno, która w ubiegłym roku gościła latem w Polsce – Léa Occhi. W Twierdzy Modlin usłyszymy również set rezydenta festiwalu i nowopowstałej instytutowej wytwórni – Luke’a Erba Ogłoszenie zamyka liveact niezawodnego Michała Wolskiego.

A to jeszcze nie koniec… szykujemy dla Was 𝗷𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲 𝗱𝘄𝗶𝗲 𝗸𝗹𝗶𝗺𝗮𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘀𝗰𝗲𝗻𝘆 dla koneserów dużych wrażeń muzyczno – wizualnych. Obserwujcie nas, wkrótce zdradzimy więcej szczegółów! – napisali organizatorzy

INA WEST – Spring

Koniecznie przeczytaj nasz wywiad: Michał Wolski: „Muzyka staje się coraz bardziej anonimowa”

Instytut Festival 2023 – gdzie kupimy bilety?

Warto pospieszyć się z zakupem biletów na tegoroczną edycję Instytut Festival. Najtańsza pula early birds rozeszła się w błyskawicznym tempie. Aktualnie karnet na pełen festiwal z trzeciej puli zakupimy w cenie 369 zł u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. W dniu wydarzenia pojawią się jeszcze karnety last call za 419 zł. Do 25 maja dostępne są również bilety jednodniowe z pierwszej puli w cenie 209 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Instytut Festival 2022 – Official AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →