Urbanum wydaje pierwszą EPkę. Słuchamy „Cooperation”

Urbanum wkracza na rynek wydawniczy z przytupem. Właśnie pojawiła się pierwsza EPka sygnowana ich szyldem, a na niej BYLLY i Rommek oraz remixy ich kawałków autorstwa zaprzyjaźnionych artystów.

Urbanum – artystyczny prąd płynący w żyłach metropolii

Urbanum to berliński kolektyw zrzeszający w swoich szeregach wielu spośród topowych polskich DJów i producentów. W składzie znajdziemy takie osobowości sceny klubowej jak Rommek, Parallx Gareth Wild, Rikhter, NØRBAK, Judas aka JUDAΣ, Nastya Muravyova, Non Reversible, Antonio De Angelis, Cristian Marras, Michał Wolski, Conrad Van Orton (CVO), Velvet May, BYLLY, D-Leria, RVDE oraz Sin.

Nad całym projektem czuwa, nieprzerwanie od 2015 roku, Juerga. Postać, którą możecie kojarzyć jako bookera poznańskiego Schronu oraz artystę, którego usłyszeć mogliście chociażby na ostatniej edycji Unframed. Nasz wywiad z Jakubem możecie przeczytać tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Urbanum Podcast 008 :: Juerga

Urbanum wkracza na rynek wydawniczy

W ubiegły piątek, 27 marca, odbyła się premiera pierwszej EPki w historii Urbanum. Wydawnictwo nosi tytuł Cooperation i, jak sama nazwa mówi, jest wynikiem wspólnej pracy kilku spośród członków kolektywu. Na mini albumie znajdziemy cztery kawałki: Księżyc, którego autorem jest BYLLY, oraz Kulechov Effect autorstwa Rommka. Pozostałe dwa tracki to remiksy w wykonaniu kolegów z kolektywu.

Urbanum – Cooperation VA

Całość stanowi niezwykle ciekawą propozycję podejścia do współczesnego techno, na którą warto spojrzeć jako cztery indywidualne sposoby eksploracji pewnej przestrzeni muzycznej. Osobiście kompilacja niezwykle przypadła mi do gustu i zaostrzyła apetyt na dalsze wydawnictwa Urbanum, które, miejmy nadzieję, będziemy mogli usłyszeć już niedługo. EPka do nabycia jest na pod tym adresem.

Urbanum – Cooperation – tracklista

1. BYLLY – Księżyc (Original Rmx)
2. BYLLY – Księżyc (Gareth Wild Rmx)
3. Rommek – Kulechov Effect (Original Rmx)
4. Rommek – Kulechov Effect (Conrad Van Orton & Non Reversible Rmx)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →