Amelie Lens i przyjaciele z EXHALE w sierpniu na Ibizie!

fot. Amelie Lens
News Zapowiedzi
Amelie Lens

Jeśli do tej pory Ibiza zniechęcała Was propozycją artystów reprezentujących przeważnie lżejsze i bardziej komercyjne gatunki muzyki klubowej, to teraz może się to nieco zmienić, bowiem popularna belgijska didżejka i producentka techno, Amelie Lens, już tego lata rozpocznie swoją pierwszą w historii rezydencję na Ibizie w legendarnym klubie DC-10. Sprawdźcie szczegóły!

Amelie Lens – czas na Ibizę

Odbywająca się w każdą sierpniową środę seria imprez labelu Amelie LensEXHALE, będzie nie lada gratką dla miłośników mocniejszych brzmień na Białej Wyspie zdominowanej przez lżejsze gatunki. W dniach 3, 10, 17, 24 oraz 31 sierpnia Ibiza będzie gościć czołowych przedstawicieli sceny techno. Poza założycielką oficyny na dużej sali wystąpią Helena Hauff, Dax J oraz Ellen Allien, a na tarasie za deckami zobaczymy takie gwiazdy jak Nastia, Dana Montana, Chris Liebing oraz DJ Bone. Oczywiście są to wstępne ogłoszenia artystów – czekamy na kolejne!

Amelie Lens nie kryje radości po otrzymaniu rezydencji w DC-10:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moim marzeniem było zamieszkanie na Ibizie. Jestem bardzo dumna i podekscytowana tym, że mogę sprowadzić EXHALE na wyspę.

– powiedziała Amelie

Amelie Lens – EXHALE Together Livestream

Inicjatywa EXHALE napędzana miłością do kultury rave powstała w Labyrinth Club w Hasselt, gdzie Amelie Lens pełniła funkcję kuratorki takich artystów jak Marcel Dettmann, Ben Klock, Ellen Allien, Rødhåd i Kobosil. Szybko nowa inicjatywa stała się znana na całym świecie. Amelie Lens gromadzi najlepszych artystów undergroundu, dostarczających przyszłe dźwięki techno. Każde wydawnictwo czy event sygnowany marką EXHALE jest starannie dobranym programem wyjątkowych wschodzących talentów i lokalnych didżejów, a także renomowanych międzynarodowych gwiazd sceny techno.

MRD – Reach My Hand

Aby uzyskać informacje o składzie i cenie biletów, odwiedź stronę EXHALE.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →