Ushuaïa i Hï Ibiza wracają do żywych. Impreza otwarcia z czołówką sceny klubowej

News
Ushuaia Ibiza

Kultowe kluby będące dla wielu wizytówką białej wyspy - Ushuaïa Ibiza i Hï Ibiza - łączą siły, aby wspólnie zaprezentować projekt Better Together. Muzyczny maraton obejmować będzie cały dzień i noc, między 30 kwietnia a 1 maja. Wiemy, kto wystąpi.

Ushuaïa i Hi – współpraca międzyklubowa

Niezwykle istotna w dzisiejszych czasach jest współpraca pomiędzy różnymi podmiotami muzycznymi, również tymi konkurującymi między sobą na wspólnych płaszczyznach. Ciężko wskazać najlepszy klub na Ibizie – co człowiek to opinia. Ushuaïai są z pewnością kultowymi miejscami na Ibizie, będącymi dla wielu głównym punktem wycieczek na wyspę. Tak wczesnego openingu jeszcze nie było – historyczne otwarcie sezonu obejmować będzie występy największych nazwisk w muzyce elektronicznej.

Better Together zostało powołane do życia, aby dać namacalny dowód działań mających wskrzeszać dawną świetność Ibizy. Organizatorzy zapowiadają wydarzenie jako powrót do domu w celu zjednoczenia klubowiczów ze wszystkich zakątków świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ushuaïa

Headlinerzy na początek

Ushuaïa Ibiza, jedno z najbardziej sensacyjnych miejsc plenerowych na wyspie, jako pierwsze otworzy swoje podwoje. Impreza przywita pierwszych klubowiczów w samo południe i potrwa do północy w sobotę 30 kwietnia. Kontynuacja odbędzie się w monumentalnym stylu zaledwie kilka kroków dalej w Hï Ibiza.

Wracamy po trudnym czasie dla branży klubowej i Ibizy. Nie możemy się doczekać, aby z powrotem powitać melomanów na parkietach Ushuaïa i Hï Ibiza. Ja i zespół The Night League zajmowaliśmy się pracą za kulisami, aby zostać kuratorem największego i najlepszego programu DJ-ów i wydarzeń, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy rozpocząć sezon 2022 w kwietniu naszym unikalnym konceptem Better Together. Cykl obejmie czołowych wykonawców muzyki elektronicznej występujących w obu klubach. Scena jest przygotowana na niezapomniane wrażenia, aby uczcić powrót wielkich wydarzeń muzycznych na Ibizie. Chcemy ponownie zjednoczyć naszą globalną społeczność fanów muzyki. Razem jesteśmy zdecydowanie lepsi!

– Yann Pissenem, dyrektor generalny i założyciel The Night League, Ushuaïa i Hï Ibizai

Na imprezie inauguracyjnej wystąpią m.in Adam Beyer, AMÉMÉ, Anfisa Letyago, ARTBAT, Black Coffee, Charlotte de Witte, Chloé Caillet, Chris Liebing, Damian Lazarus, Kölsch, Layla Benitez, Mathame, Paul Kalkbrenner Live, Stephan Bodzin Live, The Martinez Brothers. Obok ekstraligowego składu, możemy spodziewać się wielokrotnie nagradzanej, potężnej produkcji spod rąk Ushuaïa Ibiza i Hï Ibiza. Dla wielu to właśnie dzięki niej oba kluby stały się znane na całym świecie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →