Audio-wizualna marka i powrót na stare śmieci. Innellea po raz kolejny przesuwa granice

Fot. Innellea / Facebook
News
nnellea powraca na stare śmieci audio-wizualną koncepcją

EP-ka, teledysk, linia ubrań dla nowo powstałej marki INN i koncepcja globalnej trasy koncertowej. Kryjący w sobie głębsze znaczenie, pełen pakiet audio-wizualny Distorted Youth, został stworzony dla nas - do odkrycia i zinterpretowania po swojemu. Skąd taki, a nie inny pomysł na siebie wymyślił pochodzący z Monachium Michael Innellea Miethig? Sprawdźmy.

„Trzeba stworzyć własną wizję i kurczowo się jej trzymać” – wypowiedziane ponad dwa lata temu zdanie (wówczas jako duet), do obecnej twórczości Innellea pasuje jak ulał. Po niezwykle udanym ubiegłym roku w swoim wykonaniu, Michael Miethig pragnie w nadchodzących miesiącach zrobić kolejny krok naprzód. Monachijski diament przesuwa własne granice już nie tylko brzmieniem uznawanym przez wielu za doskonałe, ale prezentując obficie rozbudowany koncept, będący integralną częścią awangardowej elektroniki. Distorted Youth to długo wyczekiwany przez Niemca powrót do ukochanego Afterlife. Tak pomocnego w osiągnięciu zasłużonego rozgłosu.

Innellea – Distorted Youth EP

Innellea. Sentymentalny powrót

Powrót do labelu Tale Of Us to dla Miethinga wyprawa inna niż wszystkie. Konsekwentnie budowany warsztat słyszymy już od samego początku i otwierającego EP-kę Confronted Reality. Stanowiący trzon całej kompozycji kawałek fani mogli usłyszeć wielokrotnie w trakcie ostatnich występów Innellea w Meksyku, Brazylii czy Londynie. Pełen riffów z bogato nacechowanymi bitami i obfitością atmosferycznych brzmień wstęp, oddaje po chwili pole pierwszeństwa tytułowemu Distorted Youth. Totalnie wyróżniający się na tle reszty, mocno breakbeatowy, łamie przyjętą i charakterystyczną formę przez Innelleę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Otwierający stronę „B” Loss Of Hope, ponownie wciąga słuchacza w typową dla Niemca podróż przez dynamiczną i melodyjną koncepcję. Innellea znowu jest sobą, znowu buduje napięcie eterycznymi samplami i pulsującą barwną linią basu. Na finał Distorted Youth artysta demonstruje ogromne zdolności producenckie, zabierając się za tajemniczy Irreversible. Innellea po raz kolejny bawi się emocjami. Przenika przez wyobraźnię siecią groźnych, podziemnych pejzaży dźwiękowych, uderzających kopnięć i szorstkich dźwiękowych wzorów.

Fot. Robin Scherm

Zgodnie z zapowiedzią, jedno z najbardziej zróżnicowanych wydawnictw Afterlife jest początkiem pierwszej w historii trasy koncertowej Innellea. Niemiecki artysta pomiędzy lutym a majem zapowiedział wizytę na dwóch kontynentach. Polscy fani będą mieli okazje posłuchać jego najnowszy materiału w formule live 18 lutego w nowej miejscówce wrocławskiego Ciała.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →