Unity. Okolicznościowa kompilacja od Afterlife

Ostatnie tygodnie obfitują, z wiadomych przyczyn, w muzyczną treść w postaci podcastów, streamów czy releasów. Dzisiaj do akcji włączyła się wytwórnia Afterlife ze swoją kompilacją - Unity. Cały dochód uzyskany z materiału zostanie przekazany włoskiej służbie zdrowia.

Unity – wsparcie dla medyków z Lombardii

Obecna sytuacja odbija się na branży muzycznej w ogromnym stopniu – kolejne eventy na całym świecie są odwoływane lub przenoszone. Nie inaczej stało się w przypadku wyjątkowo intensywnej „trasy” Afterlife – lokalne władze przełożyły imprezy w Sao Paulo i Tel Awiwie. Niemal pewne jest, że taki sam los czeka wydarzenia w Mediolanie czy Barcelonie.

Nie stanowi to jednak takiego ciosu dla wytwórni jak fakt, że większość z jej reprezentantów pochodzi… z Włoch. Jak przebiega sytuacja na Półwyspie Apenińskim każdy widzi – tamtejsza służba zdrowia jest na skraju wyczerpania, a mieszkańcy, w tym artyści, masowo tracą swoich bliskich. Tak niestety stało się w przypadku Lyke, który wydał krótki, instrumentalny utwór na cześć pamięci swojego zmarłego ojca na łamach labelu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Unity ma w zamyśle pomóc w przetrwaniu tych dramatycznych czasów. W przenośni i dosłownie – cały dochód z kompilacji zostanie przeznaczony na fundusz dla służby zdrowia w Lombardii. Regionie, gdzie wirus zbiera największe żniwa.

To ważniejsze niż kiedykolwiek, abyśmy byli razem i zrobili, co mogli, by pomóc naszym bliskim, naszym społecznościom i całej ludzkości. Cały zysk z Unity zostanie przekazany medycznemu funduszowi pomocy (bit.ly/2WJ8roB) w Lombardii, najbardziej dotkniętemu regionowi we Włoszech. To sprawa szczególnie bliska nam wszystkim w Afterlife.

Unity – materiał od 30 artystów

Unity

Na kompilacji znajdziemy cały przekrój dźwięków typowych dla wiodących artystów Afterlife. Oprócz dwóch utworów od Tale Of Us, swoje cegiełki dołożyli Mind Against, Recondite, Mathame, Colyn, Kevin de Vries czy dawno już niesłyszany – Stephan Bodzin!

Wśród szerokiej gamy artystów znalazły się też nowe twarze, których produkcje można było usłyszeć podczas setów rozbrzmiewających na światowych parkietach. Mowa tu m. in. o In Anima, The Element, Soel-u, ale także o tak uznanych nazwiskach jak Josh Wink czy Marcel Fengler!

Zdecydowanie jednak najbardziej cieszy obecność polskiej artystki – Anii, którą można było usłyszeć na zeszłorocznym Audioriver. Pozostaje trzymać kciuki, że nie jest to ostatni release Anii na łamach Afterlife i możemy spodziewać się dłuższej relacji.

Unity – Afterlife Voyage autorstwa Tale Of Us

Gdyby wysłuchanie 31 utworów osobno było niewystarczające, to całość przedstawiono w 20. odsłonie Afterlife Voyage. Szefowie wytwórni w swoim stylu spajają cały materiał, dostarczając pełen emocji, niemal 3-godzinny mix. Alone. Together. Unity.

Kompilację można nabyć pod tym adresem.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →