Courtesy z kolejną charytatywną akcją dla Ukrainy

fot. Mark Peckmezian
News
Courtesy

Popularna duńska producentka i didżejka Najaaraq Vestbirk, znana pod aliasem Courtesy, ogłosiła kolejną aukcję charytatywną, z której dochód zostanie przekazany ukraińskiemu funduszowi społecznemu K41.

Courtesy – loteria na pomoc Ukrainie

Czołowa duńska artystka sceny techno organizuje specjalną loterię, w której do wygrania jest zagranie DJ seta na prywatnej imprezie artystki w Berlinie lub zdobycie całej jej kolekcji płyt winylowych z muzyką trance.

Biorąc pod uwagę kryzys humanitarny, który nadal rozwija się w Ukrainie w wyniku wojny zapoczątkowanej przez Rosję, i fakt, że mieszkańcom Kijowa kazano się przygotować na możliwą zimę bez prądu, ciepła i wody, zdecydowałam się na zrobienie drugiej loterii Courtesy DJ dla Ukrainy. Chociaż sama nie gram już często na winylach, mam około 40-50 transowych winyli z lat 90., które były dla mnie szczególnie ważne jako didżejki, a także niektóre z nigdy niepublikowanych nagrań moich miksów. Biorąc pod uwagę powagę sytuacji w Ukrainie, zdecydowałam się sprezentować je jako fanty w loterii

– oznajmiła Courtesy na swoim Instagramie.

Koniecznie przeczytaj: NASTIA: „Pokazuję, jaka jestem w prawdziwym życiu” [wywiad]

Courtesy współpracuje z ukraińskim Funduszem Społecznym K41, który zapewnia wsparcie finansowe, humanitarne i logistyczne społeczności muzycznej i kulturalnej w Ukrainie. Aby wziąć udział w losowaniu, musisz wpłacić co najmniej 25 euro na zbiórkę funduszy K41 i przesłać dowód wpłaty bezpośrednio na konto Courtesy na Instagramie wraz z wyborem nagrody, którą chcesz wygrać. Laureaci losowania zostaną ogłoszeni 5 grudnia. Darowiznę możecie przekazać na stronie gofundme.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Courtesy uplifting ambient trance set | Mixmag Cover Mix

Posłuchaj: Dziesięć nacji, jeden cel. Blisko kopa utworów zasiliła składankę „Believe In Freedom Of Choice & Democracy” wpierającą UkrainęPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →