CEL i SIXA ze wspólną imprezą dla Marcina Chumowicza

Marcin Chumowicz / fot. Cocolino / Facebook
News
marcin cocolino

W sobotę, 17 czerwca, czołowe katowickie elektroniczne kluby CEL oraz SIXA organizują wspólną imprezę w szczytnym celu. Cały dochód z biletów przeznaczony będzie na charytatywną zbiórkę dla poszkodowanego w tragicznym pożarze mieszkania DJ-a, Marcina Chumowicza.

#WspieramyMarcina

Pod koniec zeszłego tygodnia lokalną oraz krajową społeczność klubową głęboko poruszyła informacja o tragicznym pożarze mieszkania DJ-a Marcina Chumowicza – członka uwielbianych przez publiczność duetów Cocolino oraz Foxall. Niestety, podczas próby ewakuacji zginęła jego 60-letnia mama.

11 czerwca 2023 dotknęła nas tragedia, której nie umiemy jeszcze ubrać w słowa. W na razie niewyjaśnionych, tragicznych okolicznościach, spłonęło mieszkanie w Tychach, z którego próbowały uratować się dwie osoby. Marcin, mój wyjątkowy brat, ledwie ale dał radę. Jest ciężko poparzony i przebywa w szpitalu, ale żyje. Nasza ukochana Mama niestety nie dała rady uratować się z płomieni na siódmym piętrze. Zostawiła po sobie koszmarną wyrwę, z którą będziemy próbowali poradzić sobie już zawsze – napisał brat artysty, Tomasz Chumowicz

Swoje wsparcie zadeklarowały dwa czołowe katowickie kluby z muzyką elektroniczną, gdzie często można było usłyszeć sety Marcina. W sobotni wieczór rezydenci CEL-u oraz SIXA, organizują wspólną imprezę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zbiórkę organizowaną przez brata muzyka, Tomasza Chumowicza, na rzecz poszkodowanego oraz na wyremontowanie spalonego mieszkania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kultura klubowa to nie tylko zabawa, to społeczność, której fundamenty wyrastają na miłości i solidarności. Dlatego też w sobotę CEL i SIXA razem zagrają, by pomóc naszemu serdecznemu przyjacielowi Marcinowi, którego możecie znać z duetów Cocolino i Foxall. Marcin cudem przeżył pożar swojego rodzinnego mieszkania, w którym niestety zginęła jego ukochana mama. Pokażmy nasze klubowe serca i zróbmy trochę dobra, tańcząc w wyjątkowo słusznej sprawie – napisali organizatorzy wydarzenia

Imprezy wystartują w obu klubach o godzinie 23. W CEL-u zagrają: DYMARCZYK, HOLOE, INGLANT, KLAMSONIC, MPE, PENERA oraz SOMNOLENT WORKS. Z kolei Sixie wystąpią: ADDY-Z, A.HIM, HaN, LUKE CASPI, LIVWASP, MNIAM, SET i RDK. Bilety wstępu dostępne na bramkach w cenie 30 zł.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →