Drum&bass: 7 lat kolektywu Breaky Vibes. Plany na rok 2022.

fot. facebook.com/BreakyVibes
News
Drum&bass: 7 lat kolektywu Breaky Vibes. Plany na rok 2022

Breaky Vibes to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kolektywów drum&bass w Polsce. Nieprzerwanie od 7 lat dbają o bassową publikę w naszym kraju, organizując swoje wydarzenia wszędzie. Dotychczas ich autorskie eventy, oprócz Trójmiasta, odwiedziły także Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Bydgoszcz i Warszawę.

Breaky Vibes od 7 lat na scenie drum&bass

Trójmiejski kolektyw Breaky Vibes świętował kilka tygodni temu 7 lat swojej działalności, a ich gościnią była zwyciężczyni Bass Awards 2021 w kategorii czesko-słowacka DJka roku – BEA.

Ostatnie lata dla Breaky Vibes to także wizyty wielkich gwiazd, jak i nowych nazwisk. Dzięki ich angażowi, w Polsce zagrali tacy artyści jak Mefjus, Audio, Pythius, NickBee, Bredren, Malux, Subtension, A-cray, Volatile Cycle czy Rido.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Breaky Vibes od 7 lat na scenie drum&bass
fot. facebook.com/BreakyVibes

Z okazji 7 lat na scenie drum&bass, Breaky Vibes szykują wiele eventów z polskimi i zagranicznymi nazwiskami. Zdradzimy Wam kilka z ich planów na nadchodzące tygodnie.

25 lutego – Drum’a’turgia i Breaky Vibes wspólnie z QO w klubie CEL

Pierwszy przystanek to Katowice i tamtejszy klub CEL. Już 25 lutego kolejna odsłona popularnego cyklu Drum’a’turgia we współpracy z Breaky Vibes gościć będzie Czecha, właściciela wytwórni Hoofbeats Music – QO.

Producent pracował z takimi artystami jak Trilo, Computerartist czy The Clamps, tworząc drum&bassowe bangery znane na całym świecie.

Qo & Trilo – Push It To The Limit

QO w towarzystwie Detoxica, N O I, Contacta, Barneya oraz zwycięzców DJ Contestu, wystąpi 25 lutego w katowickim CELu. Udział w DJ konkursie można wziąć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Drum’a’turgia i Breaky Vibes wspólnie z QO w klubie CEL
Drum’a’turgia i Breaky Vibes z QO w klubie CEL, 25 lutego 2022 w Katowicach
fot. materiały prasowe

26 marca – Mefjus ponownie w Polsce

W 2018 roku Mefjus wystąpił w sopockim klubie Sfinks700. Wydarzenie zwyciężyło w plebiscycie Munoludy 2018 w kategorii Najlepsza Bassowa Impreza Roku. Dokładnie 4 lata po tym evencie, Breaky Vibes robią to ponownie. Gościem ich marcowej imprezy będzie Mefjus we własnej osobie, tym razem w towarzystwie Maksima MC.

Mefjus wystąpi w Polsce, Sopot 2022
fot. facebook.com/BreakyVibes

Austriacki producent ma za sobą owocny czas. Dzięki współpracy z Camo&Krooked, ponownie rozwinął skrzydła, realizując się także w lżejszych odmianach gatunku. Jego singiel Sientelo, nagrany w kooperacji z C&K, od wakacji wciąż jest w topie Beatportu i króluje na drum&bassowych parkietach.

Mefjus & Camo & Krooked – Sientelo

Sfinks700: Mefjus feat. Maksim MC, 26 marca 2022, Sopot – bilety

Mefjus z Maksim MC wystąpi w sobotę, 26 marca w sopockim klubie Sfinks700. Na dwóch scenach lokalny support: Buhhaj, Demonika, MAD Cannabeatz, Detoxic, N O I, Esba, Scythe i Byku.

W sprzedaży na stronie Biletomat.pl już druga pula biletów. Lepiej pospieszcie się z zakupem!

Sfinks700: Mefjus feat. Maksim MC, 26 marca 2022, Sopot - bilety
Sfinks700: Mefjus feat. Maksim MC, 26 marca 2022 w Sopocie
fot. materiały prasowe

Breaky Vibes – wiosna i lato 2022

Wiosna i lato będzie bardzo owocna. Breaky Vibes zapowiadają czwartkowe wydarzenia w klubie Ziemia, a także kolejne importy. Wśród gości zaproszonych na letnie występy ma znaleźć się m.in. Kyrist z Wielkiej Brytanii, która wystąpi w klubie Crackhouse. Ale to nie wszystko – w planach są także kolejne brytyjskie i niderlandzkie nazwiska, których kolektyw nie chce jeszcze zdradzać. Możecie spodziewać się nowych artystów, jak i tych dobrze znanych.

FOLD // LIFT018 // Kyrist, Visionobi & Joe Raygun

Kup bilet na Sfinks700: Mefjus feat. Maksim MC 26.03.2022

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →