„ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” – zapraszamy na wernisaż wyjątkowej wystawy fotografii z festiwalu Burning Man w naszej redakcji!

fot. materiał promocyjny
Eventpromo Festiwale Kultura Lifestyle Wydarzenie
wernisaż

Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy was do siedziby naszej redakcji w Warszawie, gdzie od czwartku do piątku, tj. 24-25 listopada, organizujemy wyjątkowy wernisaż wystawy ŚWIATY RÓWNOLEGŁE prezentującej fotografie Piotra Bratosiewicza z festiwalu Burning Man.

Burning Man w obiektywie Piotra Bratosiewicza

Wystawa fotografii Piotra Bratosiewicza to niepowtarzalna okazja, żeby przyjrzeć się z bliska, czym tak naprawdę jest legendarny amerykański festiwal Burning Man – absolutna pozycja obowiązkowa na liście każdego fana festiwali, a zarazem odległe, niełatwe do spełnienia marzenie. Raz do roku pustynia Black Rock w północnej Nevadzie zmienia się w niepodrabialne, najbarwniejsze miejsce na Ziemi. Podczas każdej edycji tego wyjątkowego festiwalu bawi się ponad 70 tysięcy osób, a wszystkim uczestnikom przyświecają podobne wartości – przede wszystkim wolność, szczęście i tolerancja. To także kierujący się dziesięcioma podstawowymi zasadami eksperyment społeczny i utopijna wizja samowystarczalnego, postapokaliptycznego świata. Wydarzenie często jest określane mianem festiwalu transformacyjnego, ponieważ stwarza przestrzeń do prawdziwej przemiany duchowej. Tydzień na Burning Manie warty jest każdych pieniędzy, a ten, kto przeżyje go świadomie, wyniesie stamtąd lekcje i wspomnienia na całe życie.

Burning Man 2022 | Cinematic Madness Aftermovie & Highlights

Wernisaż wystawy fotografii z Burning Man – ŚWIATY RÓWNOLEGŁE – zapraszamy!

Wernisaż wystawy fotografii Piotra Bratosiewicza ŚWIATY RÓWNOLEGŁE, prezentującej festiwal Burning Man, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w naszej redakcji w Warszawie przy ulicy Widok 8 na 6 piętrze. Startujemy w czwartek o godzinie 12:00. Występ na wystawę jest wolny za okazaniem darmowego biletu, który możecie nabyć na stronie Biletomat. Aby być na bieżąco z informacjami o wernisażu i samej wystawie, dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Monolink (live) – Mayan Warrior – Burning Man 2022

Piotr Bratosiewicz x Muno.pl
ŚWIATY RÓWNOLEGŁE – Wernisaż fotografii z Burning Man
KIEDY: Czw, 24 lis 2022 godz. 12:00 – Pt, 25 lis 2022 godz. 19:00
GDZIE: Time for Friends, Widok 8 (6. piętro), 00-023 Warszawa


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →