Deas prezentuje „Rush”. Kolejna epka na koncie polskiego twórcy

News
Deas

Jeżeli któryś z polskich artystów może powiedzieć o sobie, że efektywnie i owocnie przepracował 2019 rok, to z pewnością będzie to Deas. W listopadzie producent zaprezentował swoje kolejne wydawnictwo.

Rok 2019, rok Deasa (?)

Ostatnie miesiące dla mieszkającego w Krakowie artysty to pasmo sukcesów za sprawą kolejno wydawanych produkcji. Jak widać, takie podejście wpasowuje się w wyznawaną przez niego filozofię. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów dla redakcji Muno:

Mam wielkie wyrzuty sumienia, kiedy nie pracuję w studiu.

Owocem wspomnianej pracy jest najnowsza epka Rush wydana pod szyldem francuskiego labelu Quartz Rec. Założycielem wytwórni jest Paul Ritch.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deas przedstawia Rush. Zachwyty od Maceo Plexa, Amelii Lens i Thomasa P. Heckmanna

Na zawartość epki Deasa składają się trzy utwory, które już zostały pozytywnie ocenione przez takie znakomitości świata elektroniki. Pochlebne słowa pod jej adresem kierowali już Thomas P. Heckmann, Maceo Plex, Slam, SNTS, Amelie Lens, Claudio PRC czy Arnaud Le Texier.

Deas. Do czterech razy sztuka

Rush jest czwartą tegoroczną premierą, którą może pochwalić się 29-latek. Dwie z trzech tj. Shelter i No Signal, ukazały się na łamach Planet Rhythm. Z kolei First Breath to już współpraca z dobrze znanym artyście wydawnictwem należącym do Pan-Potów, czyli Second State.

Deas to także jeden z największych zwycięzców tegorocznej edycji naszego plebiscytu MUNOLUDY. Utalentowany muzyk zgarnął pierwsze miejsce w kategorii DJ/Live Roku Techno Polska oraz aż trzy drugie miejsca w kategoriach Producent Roku PolskaUtwór Roku Polska raz Odkrycie Roku Polska jako Blooma.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →