MUNOLUDY 2018: Producent Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Producent Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Producent Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. RADICALL

9. WEIKUM

8. AGIM

7. AN ON BAST

6. JACEK SIENKIEWICZ

5. SEPT

Sept to niezwykle aktywnie działający dj, live actowiec oraz producent. Jego wydawnictwa pozwoliły mu zagrać w niemal całej Europie czy być rezydentem warszawskiej Jasnej 1, katowickiego P23 czy niemieckiego projektu warehouse’owego – Projekt Sued. W 2018 roku został mocno zapamiętany m.in. przez świetną ep „Chaos Collider”! Gratulujemy 5. miejsca.

4. SEB SKALSKI

Seb Skalski aka Deeplomatik to doświadczony warszawski DJ i producent, którego muzyka od lat ukazuje się nakładem cenionych house’owych labeli, m.in. King Street Sounds, Salted Music, NiteGroove, Hed Kandi czy Purple Music. Dzięki waszym głosom zdobył czwarte miejsce!

3. BŁAŻEJ MALINOWSKI

Na trzecim miejscu uplasował się polski klasyk hipnotycznego techno! Brawa dla Błażeja Malinowskiego, który w 2018 dał się zapamiętać m.in. świetną epką „Inner Tension” wydaną dla The Gods Planet.

2. DEAS

Najlepszy dj techno według naszego plebiscytu, i drugie miejsce w kategorii producent! Wielkie brawa dla Deasa za wspaniały 2018 rok, w którym to wydawał świetne EP m.in. dla „Second Sate”, wytwórni należącej do legendarnego duetu Pan Pot. Gratulujemy!

1. CATZ’N DOGZ

Nie tylko najlepsi house djs w Polsce, ale też i producenci! Druga statuetka MUNOLUDY 2019 dla Cat’z 'n Dogz! Swoje producenckie skille udowodnili świetnymi utworami wydanymi w 2018 roku, jak i cudownym albumem w 2019, za który mogą również wysoko znaleźć się w tym plebiscycie za rok! GRATULACJE!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →