MUNOLUDY 2018: DJ/Live Roku Techno Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku Techno Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku Techno Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. DTEKK

9. COSMAYA

8. VTSS

7. DUSS

6. BŁAŻEJ MALINOWSKI

5. VACOS

Kolejny dj z długim stażem. Jedna z najbardziej wpływowych postaci na polskiej scenie, szef sopockiego Sfinks700, współtwórca „Wisłoujścia”, a także połowa duetu Vacos Malcolm. Witamy w pierwszej piątce!

4. ANJA KRAFT

Polska techno didżejka? Myślisz od razu Anja Kraft! Ze swoimi hipnotycznymi setami od lat regularnie zjeżdża wszystkie polskie kluby i festiwale. Ostatnimi czasy czuwa także nad instytutowymi lineupami i można ją usłyszeć w „Wieczorze Rezydentów” w Polskim Radio Czwórka. Kolejny rok w czołówce – gratulujemy!

3. T A K A

Jedna z najciekawszych reprezentantek polskiego techno młodego pokolenia – T A K A! Charyzmatyczna live performerka nigdy nie rozstaje się ze swoim Korgiem EMX-1, jeden z jej utworów zachwycił samego Bas Mooya i wylądował na składance Mord Records, a T A K A miała okazję zaprezentować się w klubach w całej Polsce czy na takich festiwalach jak Audioriver czy Instytut. Gratulacje!

2. SIASIA

Legendarna postać na polskiej scenie, na której działa już od ponad dwóch dekad. Właściciel prężnie działającej Dirty Stuff Records, a także współtwórca niezwykle ciekawej inicjatywy „Technologia Kultury”. Nie dziwi więc miejsce w ścisłej czołówce!

1. DEAS

Przed Wami numer 1, zdobywca statuetki MUNOLUDY w kategorii DJ/Live Roku Techno Polska. Brawa dla Deasa! Krakowski dj i producent związany z wytwórnią należącą do Pan Pot „Second State” ma za sobą niezwykle pracowity i udany rok. Jest nie tylko „ulubieńcem Pan Potów” ale i polskich klubowiczy, którzy oddali na niego większość głosów. GRATULUJEMY!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →