MUNOLUDY 2018: Odkrycie Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Odkrycie Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Odkrycie Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. MANOID

Producent udzielający się od dłuższego czasu w wielu projektach, zyskał już uznanie muzycznego środowiska.Nareszcie przyszła pora na słuchaczy, którzy coraz liczniej doceniają solową twórczość Manoida, dostarczającego nieoczywistych, elektronicznych brzmień.

4. RAIDHO

Kolejne wcielenie Simona Mattsona to dowód na to, iż doświadczony już DJ, producent i promotor, jest świadomy swoich umiejętności i potrafi przełożyć je na wyjątkową, ambitną muzykę, której źródło tkwi w nietuzinkowych inspiracjach.

3. OTHK

Damsko-męski duet z Trójmiasta to wulkan połamanych, modularnych brzmień. Ich pełne energii live acty zaprowadziły ich do występów m.in. w Tresorze, i – jak widać – na podium w kategorii Odkrycie Roku naszego plebiscytu.

2. BLOOMA

Takie spotkania potrafią obudzić w artystach pokłady, o których dotąd nie mieli pojęcia. Blooma są tego najlepszym przykładem. Nowy, wspólny projekt A_GIMA i Deasa z miejsca dostał się do I ligi polskiego clubbingu, czyli do miejsca, w którym obaj jego twórcy są obecni już od dawna.

1. AKSAMIT

Wrocławska didżejka i promotorka szturmem zdobyła uznanie krajowej i zagranicznej publiczności, gdyż prócz występów w takich klubach jak Sfinks700 czy Prozak 2.0, Alicja Aksamit ma już na koncie sloty w Berlinie czy Barcelonie. Wyjątkowa selekcja i wielka uwaga przywiązywana do umiejętności technicznej zaprowadziły ją na szczyt w kategorii Odkrycie Roku, a już zapewne niebawem do kolejnych, wielkich sukcesów.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →