MUNOLUDY 2018: DJ/Live Roku House Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku House Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku House Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. NEEVALD

9. OLA TEKS

8. PHIL JENSKY AKA DEAF CAN DANCE

7. CHRISS JAXX

6. MEG COCAINE (MEG)

5. PIOTR BEJNAR

Piotr to bez wątpienia jeden z polskich klubowych klasyków. To po prostu niezwykle pozytywna i barwna postać. Dzięki żywiołowym występom live oraz produkcjom, które świetnie sprawdzają się na parkiecie, a także pracy jako głowa wytwórni Otake, znalazł się w gronie najciekawszych rodzimych producentów i w topce naszego zestawienia. Gratulujemy!

4. ELTRON

W ścisłej czołówce znajdziemy także jednego z najciekawszych polskich dj i producentów. Zakochany w oldschoolowej elektronice Eltron jest aktualnie rezydentem jednych z najważniejszych polskich klubów: Szpitalna 1 w Krakowie i Smolna w Warszawie. Jego bujające sety zdobyły wasze serca i głosy!

3. GIGI

Na trzecim miejscu GIGI, warszawski dj związany z legendarną marką Instytut. Jego niezwykle szeroka selekcja i kontakt z publicznością pozwolił mu zagrać w niemal każdym polskim klubie, można go też było usłyszeć ma Instytut Festival, Wisłoujście czy oficjalnych afterkach po Instytucie czy Undercity. Witamy w TOP 3!

2. JOANA

Na polskiej scenie od ponad dekady, niezwykle utalentowana djka, która klubową publiczność zwykła uwodzić setami pełnymi melodyjnych zestawień, zabaw z tempem i nastrojem. Artystka na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie aktywnie działa na polu promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej. W obecnej chwili jest jest najbardziej znana z prowadzenia klubu TAMA, który w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych miejsc na klubowej mapie polski. Gratulacje!

1. CATZ’N DOGZ

Catz 'n Dogz od kilku lat egzystują na szczycie międzynarodowej sceny muzyki tanecznej. Ich twarze biją z okładek magazynów muzycznych, a sety rozbrzmiewają w największych klubach świata i podczas festiwali. W 2018 roku rozgrzali serca fanów informacją, że przygotowują nowy album, a także zagrali jednego z najbardziej zapamiętanych setów na Audioriver! GRATULUJEMY!

 

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →