Muno gra z WOŚP! Wylicytuj własną statuetkę plebiscytu Munoludy!

News

Dołącz do Brodki, Bass Astrala x Igo, Catz ’n Dogz i zdobądź własnego MUNOLUDA! Wylicytuj statuetkę będącą nagrodą w największym plebiscycie sceny klubowej i festiwalowej w Polsce - Munoludy!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – statuetka Munoluda może być Twoja!

Od samego początku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jej misja są bliskie naszym sercom. Co roku staramy się wspierać inicjatywę Jurka Owsiaka dorzucając co nieco do puszek dzielnych wolontariuszy. W tym roku postanowiliśmy włączyć się do akcji jako redakcja. Na licytację, z której dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiliśmy coś, co nie jest do kupienia. Coś, co jest w posiadaniu bardzo wąskiego grona osób w Polsce.

Z największą radością informujemy, iż przekazujemy na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

statuetkę MUNOLUDA, nagrodę w najważniejszym i największym plebiscycie muzyki elektronicznej i kultury klubowej oraz festiwalowej w Polsce!

Statuetka plebiscytu Munoludy - projekt: Bart Sucharski

Statuetka plebiscytu Munoludy – projekt: Bart Sucharski

Naszą aukcję znajdziesz tutaj!

Munoludy 2018 – nowa formuła, nowa statutetka

Stalowa statuetka zaprojektowana przez Barta Sucharskiego zadebiutowała podczas ubiegłorocznej, rekordowej edycji plebiscytu Munoludy 2018. W ciągu trwania plebiscytu, oddano ponad 200 tysięcy głosów!

Laureatami, a jednocześnie jedynymi posiadaczami nagrody są zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Są nimi m.in. Brodka, Bass Astral x Igo, Catz ‚n Dogz, Agim, Deas, organizatorzy Audioriver Festival czy właściciele klub Smolna.

Brodka - Munoludy 2018

Brodka – Munoludy 2018

Bass Astral x Igo - Brodka - Munoludy 2018

Bass Astral x Igo – Munoludy 2018

Agim - Munoludy 2018

Agim – Munoludy 2018

Catz 'n Dogz - Munoludy 2018

Catz 'n Dogz – Munoludy 2018

Deas - Munoludy 2018

Deas – Munoludy 2018

Munoludy 2018 – statuetka w zasięgu ręki

Statuetkę można licytować za pośrednictwem serwisu Allegro. Cena wywoławcza to 200 zł. Zwycięzcy licytacji dajemy możliwość zamieszczenia na statuetce pamiątkowej tabliczki, na której znajdzie się zaproponowana przez niego treść. Koszt wykonania tabliczki i zamieszczenia na niej tekstu pokrywa redakcja Muno.pl. Istnieje również możliwość otrzymania statuetki w stanie surowym, która może stać się cenną ozdobą jaką dzieło sztuki zaprojektowane przez uznanego artystę.

Aukcja potrwa do 20 stycznia. Po jej zakończeniu, kwota uzyskana w najwyższej ofercie zostanie automatycznie przekazana zwycięzcy licytacji. Koszt przesyłki także pokrywa redakcja Muno.pl.

Naszą aukcję znajdziesz tutaj!

Graj razem z nami i z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Dołącz do czołowych artystów i didżejów w Polsce i zdobądź własnego Munoluda!
Czas, start!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →