Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Miejscówka Roku Polska 2021

fot. Materiały prasowe
News
Munoludy 2021 - do wyścigu, gotowi...start!

Munoludy 2021 dobiegły końca! Tegoroczny plebiscyt zgromadził jeszcze więcej głosów polskiej sceny klubowej i festiwalowej niż którakolwiek poprzednia edycja. Sprawdź, gdzie najlepiej bawiliśmy się w ubiegłym roku. Oto laureaci w kategorii Miejscówka roku 2021.

Munoludy 2021. Co nowego w plebiscycie?

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Nie odbyło się jednak bez zaskoczeń i nowości. Jak wyjaśnialiśmy w artykule otwierającym drugi etap głosowania, tegoroczny konkurs prezentuje nowe techniki uwierzytelniania za pośrednictwem Facebooka, jak również autorski system głosowania.

Jedną z co roku budzących największe emocje kategorii jest właśnie Miejscówka Roku. W plebiscycie biorą udział najważniejsze polskie lokale, wewnątrz których kształtowana jest współczesna scena rodzimej elektroniki. Uczestnicy głosowania Munoludy 2021 nie zwracają jednak uwagi jedynie na popularność danego spotu. Liczy się oryginalność, line-up, wystrój, a przede wszystkim klimat! Zobacz, które lokale nadają obecnie ton imprezom w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Miejscówka Roku

Po przeliczeniu wszystkich głosów ogłaszamy wyniki! Sprawdź, kto wygrał w kategorii Miejscówka Roku:

10. REWIRY, POZNAŃ

9. NURT, POZNAŃ

8. NOCNY TARG TOWARZYSKI, POZNAŃ

7. PRZELOT, POZNAŃ

6. ŚWIĘTY SPOKÓJ, POZNAŃ

5. ODRA-PANY, WROCŁAW

4. PRZYSTAŃ NOWA FALA, WARSZAWA

3. LUNAPARK, WARSZAWA

Warszawski kompleks kulturalno-gastronomiczny, zlokalizowany na Wale Miedzeszyńskim, od lat przyciąga imprezowiczów ze stolicy, jak również i z całej Polski. Lunapark nie jest też obcy fanom Munoludów. W tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 2021 stołeczna miejscówka zasłużenie wskakuje na miejsce podium, po zajęciu 5. miejsca w edycji 20XX. Gratulujemy!

2. PODRÓŻ, WROCŁAW

Wszyscy we Wrocławiu znają ten pomarańczowy neon! Podróż to wyjątkowy lokal, z unikatową atmosferą, jak również niepodrabialnym klimatem. Głosujący na niego w plebiscycie Munoludy 2021 zwrócili uwagę nie tylko na wyjątkową oprawę wizualną, ale również na przekrój organizowanych eventów. Do Podróży możecie się nie tylko wybrać na imprezę, ale też do kina i na pokaz burleski!

1. ULICA ELEKTRYKÓW, GDAŃSK

Ulica Elektryków ponownie broni tytułu! Kompleks klubowy stanowi godnego reprezentanta Trójmiasta w plebiscycie Munoludy 2021. Po raz kolejny to właśnie tam bawiliście się najlepiej. Mimo silnej reprezentacji poznańskiej i równego przedstawicielstwa Wrocławia i Warszawy, to w Gdańsku bawicie się najlepiej. Gratulujemy i pakujemy się w drogę na północ Polski!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →