MUNOLUDY 2018: Utwór Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Utwór Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Utwór Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. MARCIN KRUPA – THE WORLD’S FIRST AMBIENT BANGER

9. PEJZAŻ – Z DRUGIEJ STRONY ŚWIATŁA

8. MCHY I POROSTY – DIAMENT

7. MANOID – TAKE ME FEAT. JOSEPHINE PHILIP

6. ZEPPY ZEP – YOUR LIFE

5. SKARBY – CO Z TOBĄ MAŁA

Jak widać ziarno zasiane przez wytwórnię The Very Polish Cut Outs, wciąż zbiera obfite plony.Warszawski projekt Skarby, podobnie jak Zambon, Ptaki czy Old Spice, czerpie pełnym garściami z dorobku polskiej piosenki lat 80. czy 90. i łączy to ze współczesną elektroniką. Jak pokazuje wysoka pozycja w naszym plebiscycie, nadal nie brakuje entuzjastów takiego połączenia.

4. PIOTR BEJNAR – JELLYFISH FT. BAASCH

Jeden z najbardziej zapracowanych producentów w kraju połączył siły z artystą, którego głosu nie da się pomylić z nikim innym. Efekt? Piotr Bejnar i Baasch stworzyli eklektyczne arcydzieło, które musiało znaleźć uznanie w szerokim gronie odbiorców.

3. JACEK SIENKIEWICZ – ON AIR

Wydany pod szyldem International Day Off numer to kolejny popis Jacka Sienkiewicza, jednego z najbardziej cenionych producentów w Polsce. Hipnotyzujące brzmienie wbije się do głowy po pierwszym odsłuchu i długo nie chce jej opuścić.

2. DEAS – ULTRAVIOLET

Jedna z najmocniejszych propozycji wśród nominacji i zasłużone, wysokie miejsce. Od dłuższego czasu Deas jest na fali wznoszącej i jeśli będzie dostarczać nam takich perełek jak Ultraviolet to nie prędko z tej fali zejdzie.

1. BRODKA & A_GIM – WSZYSTKO, CZEGO DZIŚ CHCĘ

Utwór, który jest wypadkową spotkań wielu światów. Z jednej strony polska muzyka lat 80. i współczesna elektronika. Z drugiej niesamowity talent i umiejętności Brodki oraz warsztat i doświadczenie A_GIMA. To nie mogło się nie udać. Można śmiało powiedzieć, że najlepsze co pozostało po platformie, za sprawą której poznaliśmy serial Rojst, jest właśnie ten numer, który go promował.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →