Audioriver 2019 ogłasza polskich artystów! LINE-UP

News
BOKKA - fot. Filip Blank

Szóste ogłoszenie Audioriver 2019 to reprezentanci rodzimej elektroniki. Sprawdź, kto dołączył do line-upu!

Audioriver 2019 – Main Stage

Na głównej scenie Audioriver 2019 ponownie wystąpi BOKKA. Pomimo tego, że tożsamość ukrywających się pod maskami członków zespołu cały czas nie jest znana, ich muzyka cieszy się wielką sympatią fanów. W zeszłym roku ukazała się już trzecia w ich dorobku płyta Life On Planet B. Autorski materiał na Audioriver 2019 zaprezentuje także ATARI WU – solowy projekt Michała Wasilewskiego z duetu XXANAXX, który niebawem wyda nowy album CYAN. Na krążku znajdzie się m.in. niedawno wydany singiel Lost, promujący społeczną inicjatywę #podrugiejstronielustra. Na tej samej scenie zagra również Manoid – świetny producent, którego debiutancki krążek w zeszłym roku ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Hafendisko, a teledysk do utworu Take Me został wyróżniony przez Clubbing TV Awards oraz jeden z najbardziej cenionych DJ-ów w polskiej elektronice, czyli Eltron.

Audioriver 2019 line-up

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2019 – Burn Stage i Circus Tent

Krajowych artystów nie zabraknie również na Burn Stage i w Circus Tent. Wśród nich m.in. Joana, DJ-ka z wielkim doświadczeniem i wieloma występami na koncie. Dziś jest kojarzona przede wszystkim z działalności poznańskiego klubu Tama, gdzie zagrała m.in. obok Carla Craiga i Ellen Allien. Z działalnością klubową identyfikowany jest także Vacos, czyli człowiek instytucja sopockiego Sfinks700, który współtworzy również projekt Vacos Malcolm. Kacpa i Raev to natomiast reprezentanci wrocławskiej sceny, gdzie regularnie występują w najważniejszych muzycznych punktach tego miasta.

Audioriver 2019 – Kosmos

Na scenie Kosmos podczas Audioriver 2019 wystąpią wykonawcy, których kariera od kilkunastu miesięcy nabiera ciekawego tempa. Aksamit to artystka okrzyknięta odkryciem roku w plebiscycie Munoludy. Ma za sobą występy w całej Polsce, a szczególnie znana jest z wydarzeń we wrocławskiej Pralni. Z kolei z innym znanym projektem imprezowym, czyli Revive, mocno związani są z Terstin & RTMTS. Na scenie Kosmos nie zabraknie również krajowych producentów, którzy zyskują coraz większą popularność, nie tylko w Polsce. Sept reprezentuje wytwórnię Voxnox, a duet Private Press współpracuje z cenionym labelem Rekids.

Audioriver 2019 – Hybrid Tent

Na Audioriver, co roku występuje również silna polska reprezentacja artystów, związana z połamanymi brzmieniami. Podczas tegorocznej edycji, w Hybrid Tent wystąpią: Lux Familiar, który niedawno opublikował nowy album Microdosing, PZG, czyli artysta związany m.in. z projektem Polish Juke, Sick, znany m.in. z działalności w kolektywie 175 BPM – Drum and Bass, nominowany w plebiscycie Munoludu 2018 w kategorii DJ/Live Roku Bass Polska, a także współtwórcy programu Audioriver, odpowiedzialni za Hybrid Tent – NeverAfter, którzy co roku występują na festiwalu w towarzystwie MC LowQui.

Audioriver 2019 – True Music Stage

Line-up True Music na Audioriver 2019 to artyści gwarantujący taneczne emocje, o czym od lat może przekonać się publiczność w klubach i na festiwalach w całej Polsce. Wystąpią tam: Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ricardo & Tenes, GiGi, Roger, DUSS czy LuLu Malina. W tym miejscu zobaczymy twórców grupy Kamp! – tym razem wystąpią w Płocku w nieco innej odsłonie i zagrają DJ set z projektem Beskres.

Występom artystów towarzyszyć będą wizualizacje polskiej czołówki VJ-ów – tym razem na Audioriver 2019 zobaczymy twórczość takich artystów, jak: .wju, Martinovna + luminarion, Visual Family Collective oraz Visualism (FkS x EyE).

Line-up Audioriver 2019 z podziałem na dni i sceny (w kolejności alfabetycznej):

Piątek, 26 lipca

MAIN STAGE
ATARI WU, BOKKA, Danger , David August, Monolink live, Polo & Pan live
VJs: Visual Family Collective

BURN STAGE
The Black Madonna, Catz 'n Dogz, Jayda G, Joana , Mall Grab, 박혜진 park hye jin

CIRCUS TENT
AŃII, Artbat, Blooma, Enrico Sangiuliano, Recondite b2b Marcus Worgull, Sam Paganini, Vacos
VJs: .wju

KOSMOS
Aksamit, Colin Benders , Courtesy, Fadi Mohem, FJAAK live, Kobosil, HDW & Obscure Shape, VTSS
VJs: Martinovna + luminarion

HYBRID TENT
Andy C ft. Tonn Piper, Dimension, Dirtyphonics LIIVE, Mefjus ft. Maksim MC, NeverAfter ft. MC LowQui, Seba ft. MC Conrad, Sick, SPY ft. MC LowQui, State Of Mind
VJs: Visualism (FkS x EYE)

TRUE MUSIC STAGE
DUSS, Gigi, LuLu Malina, Roger

Sobota, 27 lipca

MAIN STAGE
The Blaze, Eltron, Jon Hopkins live, Modeselektor live, Monoid live, Wilkinson live
VJs: Visual Family Collective

BURN STAGE
Bedouin, Kapoor, Lee Burridge, Oliver Koletzki, Stavroz live, YokoO

CIRCUS TENT
Ae:ther live, Anna, Charlotte de Witte, Kacpa & Raev, Kölsch, Marvin & Guy, Oliver Huntemann
VJs: .wju

KOSMOS
Abstract Division, Blawan, British Murder Boys (Surgeon & Regis), Private Press, Sept & VFC live A/V, Shlømo live, Peter Van Hoesen, Terstin & RTMTS
VJs: Martinovna + luminarion

HYBRID TENT
Black Sun Empire , Brookes Brothers , Eatbrain League: Teddy Killerz b2b Jade b2b Fourward ft. MC Coppa, Friction, InsideInfo, Lux Familiar, PZG, Technique International Sound: Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire ft. Youngman
VJs: Visualism (FkS x EYE)

TRUE MUSIC STAGE
Amray, Beskres by Kamp!, Last Robots, Novika & Mr. Lex, Ricardo & Tenes

Więcej informacji: https://www.audioriver.pl/

Zobaczcie aftermovie z poprzedniej edycji – Audioriver 2018.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →