15 lat Muno.pl – czas na finał! Jedziemy do Sopotu

News

To były niesamowite cztery wieczory. Czas zakończyć urodzinową celebrę Muno.pl z przytupem. Już 25 października zobaczymy się z Wami w Sopocie, a dokładnie w słynnym Sfinks700.

15 lat Muno – co to była za trasa!

Każde urodziny ma się tylko raz, a my te 15-te będziemy wspominać wyjątkowo dobrze. Warszawa, Wrocław, Toruń i Poznań okazały się dla nas niesamowicie gościnne. Wszystkie dotychczasowe imprezy z urodzinowej trasy Muno.pl zakończyły się ogromnym sukcesem. Zaproszeni didżeje i producenci dali popis najwyższej klasy umiejętności.

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jednak to, co dopisało najbardziej to Wy, nasi czytelnicy, z którymi licznie spotykaliśmy się za każdym razem. Dziękujemy Wam za obecność i mnóstwo pozytywnej energii!

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno – jak kończyć, to z przytupem

Po imprezie w poznańskiej Tamie, gdzie w rolach głównych wystąpili Catz’n Dogz, przyszła pora na ostatnią już odsłonę trasy. W legendarnym miejscu na klubowej mapie Polski, czyli w sopockim Sfinks700, czeka nas wyjątkowa noc. Dlaczego? Bo piąty już urodzinowy event zdaje się być najbardziej rozbudowany z dotychczasowych.

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno – największy line-up ze wszystkich imprez

Podczas każdej z imprez, mogliście liczyć na najlepszy skład meldujący się za konsoletą. Większość artystów prezentujących się w ramach urodzinowej trasy, stanowili zwycięzcy ostatniej edycji plebiscytu Munoludy. Line-up uzupełniła krajowa czołówka. Nie inaczej będzie w Sopocie. Jednak zgodnie z zapowiedzią, podczas finału trasy możecie liczyć na wiele więcej.

15 lat Muno – kto zagra w Sfinks700?

W Sfinks700 spotkają się dwa światy muzyki klubowej. Z jednej strony będziemy mieć do czynienia z mistrzami gry 4×4, a z drugiej z wirtuozami basu. Siedem nazw, dwie sceny, jedna noc. 25 października Sopot prędko nie zaśnie!

Na scenie głównej w Sfinks700 zaprezentują się:

Blooma live

Blooma Live

Siasia

Siasia

Angelo Mike

Angelo Mike

Z kolei na słynnej Fontannie wystąpią:

Rusałka

Rusałka

Detoxic

Detoxic

Ariel

Ariel

Warrior

Warrior

15 lat Muno w Sfinks700, Sopot  – bilety

Bilety na ostatnią już z urodzinowych imprez Muno dostępne są na stronie Biletomat.pl.

15 lat muno w SopociePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →