Znamy się z Techno 3.0 zawita do Techno-Kultury

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Znamy sie z techno

Wszyscy miłośnicy Techno powinni 8 października zawitać do Techno-Kultury. Wystąpią Blooma (A_gim i Deas), The Pick b2b Jagsonify, Tom Palash. Część artystów jeszcze zostanie ogłoszona. Polecamy!

Znamy się z Techno 3.0 już 8 października

Znamy już część line-upu imprezy Znamy się z Techno 3.0, dlatego warto przyjrzeć się DJ-om występującym na evencie.

Blooma

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Blooma to projekt dwóch dobrze znanych na polskiej scenie producentów: A_gima i Deasa. Nazwa zespołu pochodzi od imienia rosyjskiej psychiatry Blumy Zeigarnik. Gra natomiast organiczne, wyraziste techno. Blooma ma za sobą występy na takich festiwalach jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Open’er Festival. Artyści wydali też pod tym aliasem EP-kę w kultowej, hiszpańskiej wytwórni płytowej Suara. Jej założyciel (Coyu), zremiskował jeden z ich utworów. Zespół stale koncertuje i udoskonala swoje brzmienie.

Jagsonify to DJ-ka z Warszawy, lubi mieszać gatunki, tak by wywoływać w tańczącym tłumie silnie emocje. Jej sety można usłyszeć w klubie Akwarium w cyklu „Bass garden”, Instytut Rave Arenie, w kilku projektach Techno-Kultura, streamach The Blue Oyster oraz audycjach APTEKA i RadioSpacji — Lepiej niż w klubie. Gościnnie zawitała w poznańskim klubie Projekt LAB — sercem związana z kulturą Psy Trance’ową, także na Summer Contrast Festiwal 2021, festiwalu Uroczysko 2021 oraz na dwóch edycjach Jadoom Festival. Reprezentuje też warszawską grupę Elektrowkręta na imprezach w klimacie Drum&Bass.

Jagsonify x The Blu Oyster x DJ Set

Tom Palash to DJ i producent prosto z Poznania. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1997 roku, jako MC i producent na polskiej scenie hip-hopowej. Od tego czasu był aktywny w wielu gatunkach muzycznych. Po kilku latach czynnej pracy na scenie jako MC zajął się w większym stopniu produkcją studyjną, dzięki czemu między innymi wygrał konkurs w jednej z największych wówczas rozgłośni radiowych Trójka — Program 3 Polskiego Radia utworem trip-hopowym z Natalią Grosiak. Był wydany na vinylowej składance JuNouMi Records.

Tom Palash

Pick to z kolei młoda DJ-ka ze stolicy, która zakochana jest w scenie francuskiej. Preferuje mocną, galopującą stopę i wyraźnie zaznaczone w Techno melodie. Możecie się spodziewać, że szybko podkręci tempo, żeby Was tanecznie zmęczyć. Jej bardzo dobrych technicznie setów, możecie posłuchać na jej Soundcloudzie.

The Pick — Moon Vibe DJ Set

Do składu dołączyła też właśnie Carla Roca. Jest to postać bardzo zasłużona dla polskiej sceny, jedna z pierwszych bardzo dobrze rozpoznawalnych DJ-ek.

Na początku mojej kariery ciągnęło mnie do mrocznych, tajemniczych dźwięków, ale dość szybko poczułam, że najlepiej się czuję jak gram techno, które ma w sobie duże pokłady energii. Smętne i zawiłe techno tej energii zdecydowanie nie posiada. Jak gram co lubię, to co mnie trafia prosto w serce, to czuję w sobie bardzo pozytywne emocje, których nawet nie potrafię opisać. Sądzę, że właśnie to powinien czuć każdy DJ, który gra dla ludzi. Powinno się grać to, co się kocha, bo tylko wówczas jest magia, a ludzie odczuwają, że dzieje się coś niezwykłego!

Carla Roca

Znamy się z Techno 3.0 — bilety

Znamy się z Techno 3.0 odbędzie się 8 października w miejscówce Techno-Kultura w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →