Tom Palash z oficjalnym wydawnictwem w ARTS

News
Tom Palash wydaje w wytwórni ARTS

Jakiś czas temu donosiliśmy Wam o sukcesie naszego rodaka. Dziś stał się on faktem. Tom Palash oficjalnie w katalogu wydawniczym ARTS.

Tom Palash wydaje w ARTS

Kilka miesięcy temu poinformowaliśmy Was o niebywałym osiągnięciu polskiego producenta i DJ-a Toma Palasha. Otóż naszemu rodzimemu, klubowemu weteranowi, po latach ciężkiej pracy i godzinach spędzonych w studio, udało się wydać remix dla jednej z najważniejszych wytwórni w świecie muzyki techno. Mowa oczywiście o prowadzonym przez Emmanuela labelu ARTS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dla tych, którzy stajni nie znają, już śpieszę z wyjaśnieniem. ARTS to jeden z najważniejszych graczy na rynku. Oficyna od lat definiuje współczesne brzmienie techno. Każdy release w tym miejscu to niebywałe wydarzenie. Zresztą, jak mogłoby być inaczej, skoro ARTS w swoim portfolio wydawniczym posiada takie nazwiska jak: Boston 168, I hate models, Yan Cook,  Keith Carnal, SHDW, Obscure Shape, Introversion , Benjamin Damage , Kmyle, TIM TAMA, JoeFarr, Farrago, Shlomo, Dax J, Marco Bailey, Mathame, Jeff Rushin, Moddulllar czy Traumer.

Sam fakt wydania w oficynie tego kalibru to duży sukces. Dla Toma ma on również wymiar osobisty, gdyż jest to jego ulubiona stajnia, o współpracy z którą zawsze marzył. Rzućcie okiem na koszulkę, w której Palash zagrał w marcu tego roku set dla plug.in.

Tom Palash | Plug.in w Tama Bar (marzec 2020)

Tom Palash remiksuje Roberto Rodrigueza

Droga do osiągnięcia takiego sukcesu nie była łatwa. Kawałek Palasha nie znalazł się bowiem w ARTS „z ulicy”, a jest wynikiem wygranego konkursu. Konkursu, w którym udział brało kilkuset artystów z całego świata, a wybranych zostało zaledwie 5. Uczestnicy mieli za zadanie zremisować kawałek Roberto Rodrigueza Simulation Argument.

Wersja poznańskiego producenta prezentuje się doskonale. Trwający ponad 7 minut kawałek to naprawdę techno najwyższej próby, pełne brzmieniowych niuansów z charakterystycznym, wypracowanym przez lata, sznytem Toma Palasha. Numer jest po prostu doskonały. Nic dodać, nic ująć. Sprawdźcie sami! Wszystkie remixy dostępne są do nabycia pod tym adresem.

Simulation Argument (Tom Palash Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →