Znamy się z Techno ma już dwa lata! Będziemy świętować w Underground by Mazo

Eventpromo
Znamy się z Techno

Znamy się z Techno w ciągu dwóch lat od rozpoczęcia działalności, dokonało naprawdę fantastycznych rzeczy. Po pierwsze, skupili w jednym kolektywie ludzi z zajawką, po drugie połączyli ich nie tylko muzyką, ale również przyjaźnią. Wpadajcie celebrować z nami ich urodziny do Underground by Mazo.

Znamy się z Techno – tak to się zaczęło

Adam i Marcin kolegowali się ze sobą już w szkole podstawowej, ale jak to bywa, ich drogi się rozeszły. Szczęśliwy traf sprawił, że wpadli na siebie – przypadkiem, czy zrządzeniem losu? – na jednym z muzycznych festiwali, a jak to dalej się potoczyło… Już wiecie.

Razem założyli Znamy się z Techno i od tego czasu wspólnie przecierają elektroniczne szlaki. I to nie tylko we dwóch. Do tego ruchu, w gruncie rzeczy, społeczno-muzycznego prędko dołączali kolejni zajawkowicze i wkrótce, kolektyw stał się niemalże oazą dla każdego, komu w głowie grało techno. Proste, że hobby potrafi łączyć, więc w tym towarzystwie wszyscy śmiało mogli poczuć się jak pośród starych znajomych. Łamanie barier, wyciąganie na wierzch, tego, co mamy wspólne, skupianie się na pasji oraz muzyce – nic dziwnego, że stowarzyszenie wykiełkowało prędko i bujnie. Działają na Facebooku, działają na Instagramie, dzielnie prowadzą podcasty poświęcone – a jakże – elektronice, no i mają też doświadczenie w rozkręcaniu imprez. Ta, która się zbliża, będzie jednak szczególna. Wpadajcie więc licznie do Underground by Mazo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Carla Roca zagra na urodzinach Znamy się z Techno

Znamy się z Techno – w roli głównej Carla Roca

Jeśli zaangażowałeś się w klubową muzykę i siedzisz w tym dłużej niż jeden sezon, obok tego nazwiska nie przejdziesz obojętnie. Carla Roca to topowa polska DJ-ka, która działa za konsoletą już od 2001 roku. Ze swoimi setami zwiedziła większość klubów w kraju, zaliczyła rezydentury w kultowych lokalach, występowała na dużych festiwalach, dzieliła scenę z takimi osobistościami, jak  Carl CoxChris Liebing, Marco Bailey – a tę listę można by ciągnąć w nieskończoność. Artystka wyróżnia się przede wszystkim świetnym kontaktem z publiką, niebywałą charyzmą oraz muzyczną wrażliwością, skorelowaną ze stricte techniczną wiedzą. Gra mocno i dynamicznie, a jej występy zawsze pozwalają na wyzwolenie ukrytych pokładów energii – przekonacie się o tym sami na drugich urodzinach Znamy się z Techno. Nie każcie na siebie czekać.

Carla Roca Live – MAYDAY 2019

Znamy się z Techno – sto lat, sto lat!

Oczywiście, na tym nie koniec! Mamy dla Was w zanadrzu jeszcze więcej niespodzianek. Świętować rozpoczęcie trzeciego roku działalności kolektywu będziemy w Underground by Mazo wraz z liczną ekipą DJ-ów i DJ-ek. Zagrają dla Was m.in: Saint Peter, Professor Saibertin, GRAM, Tomm Packer, KRICHU, Mi_os, Fideshi oraz Litvinko. Więcej nazwisk poznacie już wkrótce, bo Znamy się z Techno planuje, że w Mazo na Mazowieckiej zapanuje prawdziwy szał. Nie schodźcie z danceflooru, bawcie się, tańczcie i po prostu świętujcie z nami te wspólne dwa lata!

Urodziny Znamy się z Techno – Warszawa – bilety

Impreza urodzinowa kolektywu odbędzie się w Underground by Mazo w Warszawie. Dokładna data nie jest jeszcze znana, lecz event odbędzie się, gdy tylko okoliczności prawne oraz epidemiczne w stolicy na to pozwolą. Wydarzenie jest organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Bilety na imprezę są do nabycia na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →