Bass Exhausted – solidna elektronika powraca do Szczecina

fot. Carla Roca / Facebook
Eventpromo
carla roca

Dwóch miłośników muzyki klubowej z Pomorza Zachodniego: zapalony raver oraz "młodsza siostra techno", po wielkiej burzy mózgów połączyli swoje siły i wymyślili coś swojego - wydarzenie na wagę złota, o którym zapewne wspomni pół Polski, a z pewnością cały Szczecin. Sprawdźcie, co czeka Was na Bass Exhausted!

Bass Exhausted – tam gdzie spotyka się techno i psy-trance

21 stycznia w szczecińskiej Hali Odra wystąpią znakomici goście reprezentujący scenę techno oraz psy-trance. Do stolicy Pomorza Zachodniego ponownie zawita królowa polskiego techno – Carla Roca, która swoim nietuzinkowym stylem przyciąga każdego wymagającego rave’era. Wraz z nią wystąpią weterani polskiej sceny techno z południowej Polski: Siasia zaprezentuje swój hybrid set, a po Hellboy’u możecie spodziewać się pełnego ciężkich brzmień hard techno. Skład headlinerów zamyka prekursor szczecińskiego techno – Peter Fern. Wraz z gwiazdami wieczoru wystąpią przedstawiciele zachodnio-pomorskiej sceny Czortez, Drewniany, Florek, Madame Ivonne, Nixon oraz Tysa.

CARLA ROCA for Rave Fanatics – Post evangelic church/PL

Koniecznie przeczytaj: Siasia: Jak dziś zostać didżejem, a nie kolejnym „puszczaczem” – wywiad

Jak przystało na klimat możecie liczyć, że scena psy-trance będzie udekorowana w obłędne dekoracje i zapewni porywające rytmy, które stworzy niezawodna ekipa z całego kraju reprezentująca ten gatunek. A zagrają: Brokenbeat, Dominic Delay, Evy Gee, Felix Crash, Lopez, Mattes, Slavic Shaman i Snaypi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dominic Delay – Respond (Original MIx)

Bass Exhausted – bilety

Wejściówki na Bass Exhausted, które już 21 stycznia odbędzie się w przy szczecińskim bulwarze Maurycego Beniowskiego w Hali Odra, są dostępne do nabycia od 50 zł na stronie Biletomat.pl. W puli dostępne są również karnety VIP-owskie, które można nabyć już od 150 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →