Z okazji 20-lecia istnienia Catz 'n Dogz rozkręcą imprezę u siebie w domu

via facebook.com/catzndogz.official
Eventpromo
catz n dogz

Prawdopodobnie najdłużej działający, aktywny duet tworzący muzykę elektroniczną w naszym kraju - Catz 'n Dogz - obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. W związku z poważną rocznicą panowie szykują małe tournée. Już 14 kwietnia założyciele Pets Recordings wystąpią w szczecińskiej Hali Odra. Sprawdź szczegóły.

Catz 'n Dogz. 20-lecie na scenie

Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które nie byłoby bez nich możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na danceflloorze. Panowie w ciągu 20 lat osiągnęli praktycznie wszystko, co można sobie wyobrazić w kontekście tworzenia kultury klubowej o międzynarodowym zasięgu.

Catz 'N Dogz
via facebook.com/catzndogz.official

Wszystko zaczęło się od imprezy w nieistniejącym już szczecińskim klubie Mezzoforte. To tam jako rezydenci cyklu imprez „Electronic House” kształtowali swój gust muzyczny oraz doskonalili swój warsztat DJ-ski. Wtedy nawiązywali swoje pierwsze znajomości i przyjaźnie z uznanymi artystami, które często trwają po dziś dzień. To również był czas i miejsce, gdzie odnaleźli swoje własne, niepowtarzalne brzmienie. Wyjątkowy sound otworzył im w konsekwencji drogę do współpracy z takimi wytwórniami muzycznymi jak Dirtybird, Defected czy Watergate Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Mistrzowska forma. Catz 'N Dogz prezentują dwa nowe, znakomite tracki

Ciężko wymienić wszystkie aktywności, korelacje i imprezy na których wystąpili Catz 'n Dogz. Taki duet zdarza się raz na wiele lat, pozostaje nam kibicować im w dalszej karierze i liczyć, że pojawią się kolejni następcy. Z okazji 20-lat na scenie panowie odwiedzą swój rodzinny Szczecin w którym rozpoczęli swoją karierę. Już 14 kwietnia w Hali Odra odbędzie się jubileuszowa impreza, na której dodatkowo usłyszymy Joanę i Dawida Korniaka. Specjalna okazja to i wyjątkowy soundsystem – potęgą brzmienia zajmie się lider nagłośnienia, marka FUNKTION 1.

Catz 'N Dogz w Hali Odra – gdzie zdobyć bilety?

Zainteresowani huczną balangę z Catzami w miejscowości, gdzie wszystko się zaczęło? Bilety na jubileuszową imprezę otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Early birds rozeszły się w oka mgnieniu, aktualnie dostępne są bilety z drugiej puli w cenie 65zł. Kto pierwszy, ten lepszy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →