Catz 'n Dogz z rezydentami Tamy na jedynym takim weekendzie w roku

fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
Catz 'n Dogz z rezydentami Tamy na jedynym takim weekendzie w roku

Najlepszy house'owy duet w najlepszym polskim klubie z muzyką elektroniczną? Mocarne połączenie, które znalazło się na szczycie dzięki Waszym głosom w tegorocznym plebiscycie Munoludy. Catz 'n Dogz pojawią się już w ten weekend w poznańskiej Tamie na wyjątkowym, jedynym takim wydarzeniu w roku.

Catz n’ Dogz. Letni maraton

Ciężko nadążyć za festiwalowo-klubową ofensywą ze strony najpopularniejszego w naszym kraju duetu tworzącego przekrojową muzykę taneczną. Grzegorz DemiańczukWojciech Tarańczuk od początku roku zasilają najważniejsze wydarzenia z muzyką elektroniczną w naszym kraju. Duet pojawił się między innymi na LAS Festival, na którym oprócz występu DJ-skiego wystąpili również w roli kuratorów programowych jednej ze scen. Za Catzami także epicki występ na FEST Festival, gdzie premierowo zagrali w asyście takich gości, jak Kayah, Rosalie, Baasch, Rebeka i Kuba Karaś.

Czytaj także: Catz 'n Dogz i Baasch łączą siły – posłuchaj Jestem

Audioriver Festival naturalnie za nimi, Wisłoujście i gigi w takich krajach, jak Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, DaniaUSA na horyzoncie. Istny maraton, któremu towarzyszyć będzie najnowszy album z premierą zaplanowaną na wrzesień. Do stawki dołącza poznańska Tama, gdzie panowie pojawią się już w ten weekend.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz n’ Dogz x rezydenci Tamy. Mocny, polski weekend na Dziedzińcu

19 i 20 sierpnia klub Tama zaprasza na jedyne w tym roku manewry na Dziedzińcu Izby Rzemieślniczej. Piątkowa noc należeć będzie do rezydentów Tamy, reprezentujących mocniejsze, techniczne granie. Na Dziedzińcu swoje sety zaprezentuje winylowy magik SIN oraz Thomas Palec i Tom Palash. Sobotnia odsłona oscylować będzie wokół muzyki house – oprócz headlinerów w postaciach Catz n’ Dogz pojawią się Joana wraz z Keytovem.

Catz 'n Dogz z rezydentami Tamy na jedynym takim weekendzie w roku
SIN / fot. Artur AEN Nowicki

Przypomnijmy, iż Tama w tym roku świętuje 5-lecie istnienia. W niedawnym wywiadzie udzielonym Damianowi Badziągowi sami zainteresowani wypowiadają się na temat działalności Tamy.

Na pewno jesteśmy bardzo dumni z tego jak udało nam się połączyć klub z jego funkcją koncertową. Obecnie prawie w każdy weekend mamy 2-3 koncerty i dwie imprezy i wszystko od strony organizacyjnej wychodzi niemalże perfekcyjnie. Początki były trudne, ale teraz prawie żadne wyzwanie nie wydaje się nam niemożliwe dzięki ludziom, z którymi współpracujemy. I co najważniejsze, robimy to na tyle dobrze, że są artyści i zespoły, które mówią nam, że jeżeli koncert w Poznaniu to tylko i wyłącznie w Tamie. To mnie cieszy niesamowicie

– Arkadiusz Śmiłowski & Joanna Tomczak.
Catz 'n Dogz z rezydentami Tamy na jedynym takim weekendzie w roku
Joanna b2b Keytov / fot. Artur AEN Nowicki

Weekend na Dziedzińcu: Catz n Dogz | Tama – bilety

Bilety na jedyne w tym roku manewry na Dziedzińcu Izby Rzemieślniczej są do zakupienia za pośrednictwem strony Biletomat.pl. Obecnie znajdują się ostatnie wejściówki w pierwszej puli w cenie 30 złotych. Włodarze klubu mocno obserwują pogodę, a w razie opadów imprezy zostaną przeniesione do głównej sali Tamy.

Kub bilety na Catz 'n Dogz w Tamie!

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →