Catz 'n Dogz i Baasch łączą siły – posłuchaj „Jestem”

fot. materiały prasowe
News Recenzje Zapowiedzi

Mamy sporego kandydata na przebój lata w polskich miejscówkach! Dziś Catz 'n Dogz uroczyście zaprezentowali utwór, który w ostatnim czasie mogliście usłyszeć przedpremierowo podczas ich występów. Kawałek Jestem, w którym gościnnie na wokalu wystąpił warszawski producent Baasch, jest pierwszym singlem zapowiadającym najnowszy album duetu, który ukaże się jesienią. Sprawdźcie!

Catz 'n Dogz i Baasch – połączenie, którego potrzebowaliśmy

Wojtek Tarańczuk oraz Grzegorz Demiańczuk zaprosili do współtworzenia nowej muzyki cenionych artystów, których słuchają i podziwiają na co dzień.

Postawili na świetne głosy i mądre teksty, na ważny przekaz – utwory opowiadają o miłości, samotności, codziennych zmaganiach, próbach szukania szczęścia w często nieprzyjaznym świecie

– dowiadujemy się z notki prasowej.

Jednym z artystów, który ujął Catz 'n Dogz, jest warszawski wokalista, kompozytor i producent Bartosz Schmidt, popularnie znany pod aliasem Baasch. Na szczęście dla nich oraz dla nas – słuchaczy, ta grupa artystów miała szansę w końcu stworzyć coś razem. W efekcie powstał (według samego duetu) „jeden z najważniejszych kawałków na płycie”. Jestem to progresywny utwór, który wynosi nasz polski wokal na kluby i areny międzynarodowe. Singiel opowiadający o poszukiwaniu własnej drogi i szczęścia, o tolerancji, szukaniu prawdy o sobie, o maskach, które czasem nakładamy sami lub przyklejają je nam inni, ma ogromny potencjał zarówno radiowy, jak i parkietowy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To utwór o tym, że wszyscy jesteśmy różni, ale niepotrzebne są nam etykietki i podziały. One często powstają dla korzyści politycznych. Tak naprawdę jesteśmy tu wszyscy razem od zawsze. Wystarczy się uważniej rozglądać, spróbować się nawzajem zauważyć i zrozumieć. Nie liczą się nazwy, liczą się ludzie

– oznajmił Baasch.

Teledysk do wersji studyjnej kawałka został wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego, a za produkcję klipu odpowiedzialne było ShootMe Visual Artists.

Catz 'n Dogz feat. Baasch – JestemPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →