Mistrzowska forma. Catz 'N Dogz prezentują dwa nowe, znakomite tracki

via facebook.com/catzndogz.official
News
Catz n dogz

Po niedawnym poruszeniu związanym z remiksem Catz 'N Dogz jednego z utworów Shakiry, panowie wracają z kolejną, tym razem autorską EP-ką wydaną pod szyldem własnego labelu - Pets Recordings. Słuchamy!

20-lecie współpracy

W 2010 roku Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk z Catz 'n Dogz wystartowali z wytwórnią nawiązującą do nazwy ich duetu. Ostatnie 13 lat wypełnił dość pokaźny zbiór muzyki house, techno i zorientowanej na przyszłość elektroniki To kilkanaście lat budowania społeczności, wprowadzania na scenę nowych, ekscytujących talentów z całego świata. 13 lat nagrań Pets Recordings, którego najnowsze wydawnictwo spod rąk samych zainteresowany jest już 166. pozycją katalogową czołowego labelu z taneczną muzyką elektroniczną.

catz n dogz
via facebook.com/catzndogz.official

EP-ka zatyułowana Reincarnation to zbiór dwóch solidnych propozycji o olbrzymim klubowym potencjałem. Pierwszy utwór o tej samej nazwie przedstawia nam się jako tajemniczy banger ociekający groove z fantastycznym jazzowym instrumentarium. Track ma wszystkie papiery aby w najbliższym czasie zawojować światowe parkiety. Z kolei Shine to energetyczny monster precyzyjnie wyważający euforię i parkietowe spustoszenie. Jaki sami twierdzą, ich najnowsza pozycja katalogowa dla Pets Recordings to bardziej nowa książka niż rozdział w ich dotychczasowej karierze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Krzysztof Zalewski i Catz 'n Dogz ponownie we wspólnym utworze

Grzegorz Demiańczuk (Greg) Wojciech Tarańczuk (Vojtek), w świecie muzyki elektronicznej obecni są od 20 lat. Fenomenalnie prowadzona kariera sprawiła, że o naszym rodzimym duecie zrobiło się głośno poza granicami Polski. Jak sami przyznają, grali już chyba wszędzie na świecie – od Emiratów Arabskich czy Brazylię po Indie. Ich status i pewna pozycja na scenie nie sprawiają jednak, że chłopaki nie chcą odcinać jedynie kuponów. Kolejne wydawnicze aktywności udowadniają, że wciąż pragną się artystycznie rozwijać i poszerzać muzyczne horyzonty. Reincarnation to szczery i uwodzicielski obraz tego w jakim momencie są szefowie Pets, rozpoczynający w tym roku swoją 20-letnią rocznicę współpracy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →