Krzysztof Zalewski i Catz 'n Dogz ponownie we wspólnym utworze. Czy z tej „Chmury” będzie deszcz?

Fot. Materiały promocyjne
News
Catz 'n Dogz

W sieci pojawił się właśnie utwór Chmura, czyli najnowszy singiel duetu Catz 'n Dogz, w którym gościnnie występuje Krzysztof Zalewski.

Catz 'n Dogz. Gwiazdy polskiej i światowej sceny elektronicznej

Duet Catz ‘n Dogz, tworzony przez Grzegorza Demiańczuka Wojciecha Tarańczuka, od lat z powodzeniem podbija światową scenę elektroniczną. Panowie występowali już chyba niemal wszędzie – od Australii czy Brazylii po Indie. Zasilili też swoim repertuarem niejeden popularny europejski festiwal. Są gwiazdami sceny DJ-skiej, ale na tym nie poprzestają, bo chętnie produkują i tworzą muzykę, zapraszając do współpracy inne gwiazdy, i to nie tylko te stricte elektroniczne.

Ich kolejny album studyjny zatytułowany Punkt ukaże się 30 września. Będzie on miał dla nich szczególne znaczenie – po pierwsze dlatego, że zaprosili do współpracy wokalistów, których szanują i słuchają na co dzień, których głos, przekaz i artystyczna droga są im najbliższe. I tak na płycie znalazły się utwory stworzone razem z: Krzysztofem Zalewskim, Kayah, Szczylem, Baaschem, Pauliną Przybysz, Rosalie, Łoną, Rebeką, Schafterem i Kubą Karasiem. Po drugie dlatego, że album opowiada o takim momencie w życiu, który jest kluczowy, ważny, przełomowy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowy singiel już jest

Zapowiedzią płyty jest kolejny singiel nagrany wspólnie z Krzysztofem Zalewskim

Catz 'n Dogz – Chmura (Feat. Krzysztof Zalewski)

To piosenka o problemach, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Gdy jesteśmy w dołku, nie widzimy rozwiązania, pochłania nas czarna chmura, a przecież czasem wystarczy mały impuls pomoc kogoś bliskiego, żeby świat nabrał na nowo ciepłych barw. Niekiedy potrzebny jest tylko czas. Negatywne momenty w życiu też są nam potrzebne

– czytamy w informacji prasowej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →