Ojciec Acid Techno wraca do Polski. Szczecin gotowy na wizytę Chrisa Liberatora?

Fot. Chris Liberator / Facebook
Eventpromo
Chris Liberator

Szczecińska Hala Odra polską stolicą Acid Techno? Trudno w to uwierzyć, ale tak będzie. Już niedługo miejscowa przestrzeń eventową będzie gościć ojca wśród ojców, pioniera wśród pionierów popularnego Acidu. Gotowi na wizytę Chrisa Liberatora 5 listopada?

Amerykańscy pionierzy sceny techno mają się w Polsce lepiej od swoich brytyjskich odpowiedników. Widać to po obecności tych pierwszych w składach polskich festiwali czy imprez. Jeff Mills lada chwila zjawi się we wrocławskiej Hali Stulecia, Robert Hood co jakiś czas wraca do programu Audioriver. Nie tak daleko od nas, bo w Wielkiej Brytanii, na stałe przebywają inne zasłużone dla światowej sceny legendy: D.A.V.E. The Drummer, Aphex Twin, Dave Clarke czy gość specjalny najbliższego wydarzenia w Hali Odra w Szczecinie, Chris Liberator, nazywany ojcem sceny Acid Techno na Wyspach.

Legenda wraca do Polski

Ze względu na swój czynny udział w budowaniu brytyjskiej sceny Chrisowi Liberatorowi przypisywane jest zapoczątkowanie prawdziwego i początkowego rytmu Acid na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Rozsiana z czasem na cały świat wieść o wywodzącym się z Acid House’u gatunku była początkiem powstania Acid Trance, UK Techno, UK Acid, Funky Techno czy Hard Acid.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chris Knowles, bo tak właściwie nazywa się Chris Liberator, już 5 listopada zagra klasycznego dla siebie winylowego seta u boku takich reprezentantów polskiego podwórka, jak Chris Da Break, Drewniany, Droptech, Igor Ground, Marcin Koltek, Phuture Cube czy Sin Sensor. Wizyta pochodzącego z Londynu artysty i współzałożyciela kolektywu Stay Up Forever będzie okazją do porwania się w wir kwaśnego techno – kwintesencji jego ponad trzydziestoletniej działalności. Musisz tam być!

Chris Liberator w szczecińskiej Hali Odra – bilety

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia z brytyjską legendą podzielona jest na dwie pule. Do 4 listopada cena za bilety z pierwszej puli wynosi 40 zł. W dniu wydarzenia kwota urośnie do 50 zł. Wejściówki do kupienia są wyłącznie na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? https://www.biletomat.pl/wspolpraca/, która wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →