Robert Hood z nową muzyką na początek jesieni

fot. Robert Hood / Facebook
News Zapowiedzi
robert hood

Popularny amerykański didżej i producent, jeden z założycieli legendarnego Underground Resistance, czyli Robert Hood, powraca z nową muzyką. Nowa EP-ka będzie dostępna pod koniec września.

Robert Hood – intensywny czas

Ostatnio Robert Hood często występował ze swoją córką Lyric jako Floorplan. Zaraz po jego solowych wydawnictwach jest to jego sztandarowy projekt. W ubiegłym roku Robert oraz Lyric wydali dwie EP-ki w wytwórni Luke’a Solomona i Derricka Cartera. Materiał Right There / Holy Ghost oraz zaprezentowany później Get My Mansion Ready / Out Of Control  zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i środowisko. Ich występ na tegorocznym AVA Festival w Belfaście stał się viralem. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym rodzinnym techno tandemie, zapraszam Was do tekstu, który napisałem specjalnie z okazji Dnia Ojca.

Floorplan | Boiler Room x AVA Festival 2022

W ubiegły weekend Robert Hood powrócił do Polski, na 15. edycję festiwalu Audioriver w Płocku, gdzie wystąpił ze swoim live actem w Circusie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robert Hood @ Audioriver 2022

Sprawdź koniecznie: Munocast 015: Piotr Orlicz-Rabiega: Audioriver nikogo nie wyklucza

Kilka dni później legenda sceny techno wrzuciła na Soundcloud demówki z nadchodzącej EP-ki. Hectic / Amazon Dust zawiera dwa techno kawałki, utrzymane w typowym dla Hooda oldschoolowym stylu. Wydawnictwo będzie dostępne 23 września za pośrednictwem jego własnej oficyny M-Plant.

Robert Hood – Hectic / Amazon Dust [Previews]

W zeszłym roku Hood reaktywował swój stary alias Monobox, a jego ostatni longplay pod jego własnym nazwiskiem, Mirror Man, został wydany dwa lata temu za pośrednictwem Rekids.

Robert Hood – Mirror ManPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →