Chris Korda wydaje kolejny album, którego nie potrafimy sklasyfikować

fot. Nina Raasch
News
Chris Korda

Chris Korda wydaje swój drugi album w 2022 roku. Krążek More Than Four ukaże się 19 września nakładem Chapelle XIV. Jak zwykle spodziewamy się niespodziewanego. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

Chris Korda. Artyst(k)a niebanalny_a

Chris Korda jest muzykiem i artystą elektronicznym, antynatalistą, twórcą oprogramowania i założycielem Kościoła Eutanazji. Jako muzyk elektroniczny, Korda wydała osiem albumów i sześć EP-ek. Korda odbyła wiele tras koncertowych po Europie w związku z albumami Six Billion Humans Can’t Be Wrong i The Man of the Future wydanymi przez niemiecką wytwórnię International Deejay Gigolo Records. Amerykańska artysta była pionierką w stosowaniu złożonych polimetrów w muzyce techno i opracowała własne oprogramowanie do komponowania i występowania na żywo.

Chris Korda
Chris Korda / fot. Nina Raasch

Drugi album w tym roku

More Than Four, który ukaże się 19 września nakładem Chapelle XIV, to album, w którym bostońska artystka przeciwstawia się konwencjonalnemu techno. Korda stosuje nieparzyste sygnatury czasowe i skomplikowane polimetry w 11 nagranych utworach. Krążek będzie dostępny w wersji cyfrowej (z trzema bonusowymi utworami) oraz na winylu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Znana z wywrotowego podejścia do muzyki elektronicznej Korda napisała More Than Four, używając stworzonego przez siebie oprogramowania o nazwie Polymeter. Odnosząc się do ogólnego rytmu 4/4 jako „więzienia przyjemności” oznajmiła, iż „homogenizacja kultury jest uosobieniem industrializmu, motywowanego potrzebą standaryzacji konsumpcji”.

Chris Korda – More Than Four

More Than Four będzie drugim po kwietniowym albumie Kordy zatytułowanym Passion For Numbers, wydanym przez Mental Groove Records. Retrospektywna wystawa jej prac o nazwie The (Wo)Man Of The Future jest obecnie prezentowana w Le Confort Moderne w Poitiers we Francji.

Chris Korda – More Than Four – tracklista

 1. Virtue Signal
 2. Ticking
 3. More Than Four
 4. Moonchego
 5. Shelter in Bass
 6. Pleasant Mistake
 7. LCM
 8. Charlie’s Big Break
 9. Lodidi
 10. Kahelo
 11. Heard a Moon
 12. Interago
 13. Kasita Mondo
 14. Planet Broke

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →