Zero przypadku, tylko przeznaczenie. Robert i Lyric Hood wypuszczają EP-kę jako Floorplan

Fot. Kevin Lake
News
Floorplan, Robert Hood, Lyric Hood

Debiutujący w wytwórni Classic na początku bieżącego roku EP-ką Right There / Holy Ghost Floorplan, czyli rodzinny duet Roberta Hooda i jego córki Lyric, powraca do wytwórni Luke'a Solomona i Derricka Cartera. Wydawnicze zakończenie roku w postaci Get My Mansion Ready / Out Of Control swoją premierę będzie miało 5 listopada.

Jak bardzo byśmy nie dali wiary w zbiegi okoliczności, tak w przypadku Roberta Hooda i jego córy, prędzej uwierzymy w przeznaczenie. Kiedy w 1996 roku amerykańska ikona elektroniki wydawała swój pierwszy materiał, EP-kę Funky Souls jako Floorplan, na świat przychodziła mała Lyric. Po upływie 18-lat Lyric po raz pierwszy wyszła na scenę ze swoim ojcem podczas imprezy Movement w Detroit, dając światu do zrozumienia, że solowy dotychczas duet, będzie od teraz pełnoprawną formacją dwuosobową. Decyzja o przyłączeniu się do ojca poskutkowała nie tylko pracą w studio i wspólnymi występami, ale powołaniem do życia solowego aliasu. Tym oto sposobem 25-letnia obecnie Lyric może pochwalić się dwiema epkami na koncie: Nineteen / 11:11 i Everything / Social Distance. 

Floorplan (Robert Hood) Boiler Room x Dekmantel Festival DJ Set

Floorplan. Stare, dobre czasy

Otwierający najnowsze wydawnictwo rodziny Hood Get My Mansion Ready to charakterystyczne dla Floorplan duże akordy i jeszcze większe wokalne haki, podkreślone wściekłym techno basslinem. Out Of Control jest głębszy i nieco mroczniejszy, bardziej hipnotyczny. Zapętlony wokal i groźne narastające dźwięki wprawiają słuchacza w efekt spirali. Połączenie dwóch utworów zbogaconych o wersje dub tego pierwszego, tworzy pełną ciepła i uroku EP-kę. Jak za starych, dobrych czasów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak już wiecie, szerzenie „dobrego słowa” poprzez muzykę house jest tym, co umiemy robić najlepiej. Dołączcie do nas i Get Our Mansion Ready (parafrazując jeden z utworów dostępnych na EP-ce – przyp. red.) w świecie, który wymknął się nam spod kontroli.

– powiedział duet o swoim nadchodzącym wydawnictwie.

Duet wyda swoje drugie wydawnictwo za pośrednictwem wytwórni Luke’a Solomona i Derricka Cartera, Classic. Mówiąc o tym, dlaczego zdecydowali się na ponowną współpracę z Robertem i Lyric, Luke Solomon powiedział:

Jestem fanem Roberta Hooda od wielu, wielu, wielu lat. Do dzisiaj mam kopię Funky Souls – w zasadzie pierwszego singla Floorplan z połowy lat 90. Jako superfan nie mógłbym być bardziej zachwycony kolejną współpracą! Potężna siła, która za każdym razem wnosi świeżość do muzyki tanecznej. Niech żyją Lyric i Robert!

Get My Mansion Ready / Out Of Control ukaże się  5 listopada i radzimy nie przegapić sprzedaży winylowej. Istnieje dość spora szansa, że nie będzie czego zbierać.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →