Zero przypadku, tylko przeznaczenie. Robert i Lyric Hood wypuszczają EP-kę jako Floorplan

Fot. Kevin Lake
News
Floorplan, Robert Hood, Lyric Hood

Debiutujący w wytwórni Classic na początku bieżącego roku EP-ką Right There / Holy Ghost Floorplan, czyli rodzinny duet Roberta Hooda i jego córki Lyric, powraca do wytwórni Luke'a Solomona i Derricka Cartera. Wydawnicze zakończenie roku w postaci Get My Mansion Ready / Out Of Control swoją premierę będzie miało 5 listopada.

Jak bardzo byśmy nie dali wiary w zbiegi okoliczności, tak w przypadku Roberta Hooda i jego córy, prędzej uwierzymy w przeznaczenie. Kiedy w 1996 roku amerykańska ikona elektroniki wydawała swój pierwszy materiał, EP-kę Funky Souls jako Floorplan, na świat przychodziła mała Lyric. Po upływie 18-lat Lyric po raz pierwszy wyszła na scenę ze swoim ojcem podczas imprezy Movement w Detroit, dając światu do zrozumienia, że solowy dotychczas duet, będzie od teraz pełnoprawną formacją dwuosobową. Decyzja o przyłączeniu się do ojca poskutkowała nie tylko pracą w studio i wspólnymi występami, ale powołaniem do życia solowego aliasu. Tym oto sposobem 25-letnia obecnie Lyric może pochwalić się dwiema epkami na koncie: Nineteen / 11:11 i Everything / Social Distance. 

Floorplan (Robert Hood) Boiler Room x Dekmantel Festival DJ Set

Floorplan. Stare, dobre czasy

Otwierający najnowsze wydawnictwo rodziny Hood Get My Mansion Ready to charakterystyczne dla Floorplan duże akordy i jeszcze większe wokalne haki, podkreślone wściekłym techno basslinem. Out Of Control jest głębszy i nieco mroczniejszy, bardziej hipnotyczny. Zapętlony wokal i groźne narastające dźwięki wprawiają słuchacza w efekt spirali. Połączenie dwóch utworów zbogaconych o wersje dub tego pierwszego, tworzy pełną ciepła i uroku EP-kę. Jak za starych, dobrych czasów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak już wiecie, szerzenie „dobrego słowa” poprzez muzykę house jest tym, co umiemy robić najlepiej. Dołączcie do nas i Get Our Mansion Ready (parafrazując jeden z utworów dostępnych na EP-ce – przyp. red.) w świecie, który wymknął się nam spod kontroli.

– powiedział duet o swoim nadchodzącym wydawnictwie.

Duet wyda swoje drugie wydawnictwo za pośrednictwem wytwórni Luke’a Solomona i Derricka Cartera, Classic. Mówiąc o tym, dlaczego zdecydowali się na ponowną współpracę z Robertem i Lyric, Luke Solomon powiedział:

Jestem fanem Roberta Hooda od wielu, wielu, wielu lat. Do dzisiaj mam kopię Funky Souls – w zasadzie pierwszego singla Floorplan z połowy lat 90. Jako superfan nie mógłbym być bardziej zachwycony kolejną współpracą! Potężna siła, która za każdym razem wnosi świeżość do muzyki tanecznej. Niech żyją Lyric i Robert!

Get My Mansion Ready / Out Of Control ukaże się  5 listopada i radzimy nie przegapić sprzedaży winylowej. Istnieje dość spora szansa, że nie będzie czego zbierać.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →