Robert Hood wyda nową EPkę

News
Robert Hood nowa płyta

Robert Hood zapowiedział nową EPkę. Ukaże się ona jeszcze przed nadchodzącym albumem producenta z Detroit.

Robert Hood z nową EPką

Premiera minialbumu Roberta Hooda zapowiadana jest na 9 października. Na EPkę Nothing Stops Detroit trafią cztery nagrania. Będzie to pierwsze pełne solowe wydawnictwo Hooda w wytwórni Radio Slave. Natomiast na początek przyszłego roku legendarny producent zapowiedział wypuszczenie swojego nowego studyjnego albumu. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów w tej sprawie.

Ostatnim wydawnictwem Hooda jest RA-recommended The Struggle/Save The Children, które ukazało się w sierpniu w jego własnej wytwórni M-Plant. Ta sama wytwórnia w lipcu bieżącego roku wydała również solową EPkę córki artysty, która posługuje się ksywką Lyric. Lyric jest partnerką Roberta Hooda w zespole Floorplan, który pod koniec ubiegłego roku wydał album Supernatural.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robert Hood – Nothing Stops Detroit

Robert Hood

Nothing Stops Detroit – okładka płyty

A1 Nothing Stops Detroit
A2 7 Mile Dog
B1 Ignite A War
B2 The Cure

Robert Hood – ikona minimalu

Robert Hood jest amerykańskim producentem muzyki elektronicznej i DJem. Jest jednym z założycieli legendarnej grupy Underground Resistance, wspólnie z Mad Mike Banksem i Jeffem Millsem. Jest uznawany za jednego z prekursorów muzyki minimal.

Robert Hood – Boiler Room

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →