Honey Dijon uszczęśliwiła nas podwójne. Oprócz premiery płyty mamy również premierę teledysku

News
Honey Dijon z mocnym uderzeniem na koniec roku

Honey Dijon udostępniła wideoklip do swojego najnowszego singla It's Quiet Now, nagranego wspólnie z zaprzyjaźnionym muzykiem.

Honey Dijon z mocnym uderzeniem na koniec roku

Dla Honey Dijon listopad jest niezwykle ważnym miesiącem. Artystka zaledwie kilkanaście dni temu otrzymała nagrodę za całokształt twórczości podczas gali Leslie-Lohman Museum of Art oraz została odznaczona przez Instytut LGBTQIA za swoje działania na rzecz mniejszości seksualnych, a już teraz zyskała kolejne powody do świętowania. W piątek 18 listopada premierę miał bowiem najnowszy album Amerykanki noszący tytuł Black Girl Magic. Wraz z nim do sieci trafił świeży klip popularnej DJ-ki i producentki, który został nakręcony do kawałka It’s Quiet Now.

Teledysk, który możecie obejrzeć poniżej, został wyreżyserowany przez wokalistę, autora tekstów i artystę wizualnego z Los Angeles o ksywce Cor.ece. W rolach głównych występują Clare Riché i Brandon Lucas. Narracja stara się pokazać doświadczenia kobiet trans, przekazane poprzez intymne i emocjonalne występy bohaterów w momentach rozgrywających się na ekranie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Honey Dijon Feat. Dope Earth Alien – It’s Quiet Now

To, co było dla mnie najważniejsze w reżyserii It’s Quiet Now, to upewnienie się, że opowiedziałem historię, która jest nie tylko odkrywcza i surowa, ale także wzmacniająca dla głównej bohaterki. Jesteśmy świadkami spokoju, na który się samemu zapracowało i o który się walczy. Myślę, że nie widzimy wystarczająco dużo obrazów prawdziwej miłości do siebie. It’s Quiet Now to już jeden z tych wyjątkowych utworów, który nie tylko uwodzi na parkiecie, ale opowiada pewną historię. Razem z Honey chcieliśmy właśnie ożywić tę historię. W ciągu trzech minut zobaczycie pełen koktajl emocji i stanów ludzkiej duszy, od bólu poprzez miłość, aż do prawdziwego poczucia wyzwolenia

– tłumaczy Cor.ece.

Goście, goście i jeszcze raz goście

Na album Black Girl Magic trafiło w sumie 15 utworów, w których występuje cała gama gości, takich, jak m.in.: Mike Dunn, Josh Caffe, Pabllo Vittar, Channel Tres i EVE. Poprzednie single promujące premierowe wydawnictwo to Work, Love Is A State of Mind oraz Not About You.

Honey Dijon Black Girl Magic – lista utworów

 1. Love Is ft. Kameelah Waheed
 2. Love Is A State Of Mind ft. Ramona Renea
 3. It’s Quiet Now ft. Dope Earth Alien
 4. Downtown ft. Anette Bowen & Nikki-O
 5. Drama ft. Rimarkable & Dope Earth Alien
 6. Stand ft. Cor.Ece
 7. In The Club ft. Eve
 8. Not About You ft. Hadiya George
 9. Everybody ft. Pablo Vittar & Urias
 10. Show Me Some Love ft. Channel Tres
 11. Don’t Be Afraid ft. LATASHÁ
 12. Work ft. Dave Giles II, Cor.Ece & Mike Dunn
 13. C’s Up ft. Mike Dunn
 14. La Femme Fantastique ft. Josh Caffe
 15. Love Me Like You Care ft. Hadiya George
okładka albumu Honey Dijon "Black Girl Magic"
fot. okładka albumu Black Girl Magic Honey Dijon


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →