Kierunek: Berlin. Oto nowa rezydentka Panorama Bar

fot. materiały prasowe
News
Honey Dijon

Ostatnio ogłoszeni rezydenci_tki berlińskiego klubu Berghain / Panorama Bar prezentują nieprawdopodobną różnorodność muzycznego spektrum. Wczorajsza informacja o zasileniu house'owej drużyny Panoramy Bar przez Honey Dijon to już czyste złoto. Wygląda na to, że zaplanujemy w najbliższym czasie wycieczki do stolicy Niemiec.

Panorama Bar & Honey Dijon – para doskonała

W maju tego roku rezydenturę w Panorama Bar otrzymała pochodząca z RPA doświadczona DJ-ka i producentka Lakuti. Sama zainteresowana nie kryła wzruszenia z docenienia jej kilkudziesięcioletniego wkładu w scenę, odbierając gest ze strony berlińskich włodarzy jako ukłon w stronę społeczności, którą reprezentuje.

Honey Dijon
Honey Dijion / fot. via instagram

Panorama Bar to w końcu miejsce wyzwolone z barier, granic i jakichkolwiek ograniczeń. Najlepszym tego dowodem są właśnie artyści pełniący rolę rezydentów w tym miejscu. To w PBar odbywa się m.in. cykl Bring Down the Walls i Your Love, gdzie występują muzycy z Czarnej społeczności i osoby LGBTQ+.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Berghain – 10 topowych faktów i mitów o klubie-legendzie

Honey Dijon to jedna z najciekawszych postaci na scenie współczesnej muzyki house. Artystka rozpoczyna właśnie rezydenturę w prawdopodobnie najważniejszym house’owym klubie na świecie – Panorama Bar. Honey Dijon na początku roku pojawiła się na krążku Beyoncé, a za chwilę światło dzienne ujrzy jej najnowszy singiel z udziałem Channel Tres. Na początku przyszłego roku możemy spodziewać się także jej najnowszego albumu.

Jestem zaszczycona faktem, iż obejmę kuratelę muzycznej podróży w Panorama Bar pod nazwą Jack Your Body. Spodziewajcie się w tym projekcie udziału niesamowitych artystów, absolutnych legend muzyki house. To święto muzyki bez granic. Berlin był dla mnie zawsze niesamowity i jestem bardzo wdzięczna, że mogę dzielić się z Wami tą informacją. House Music extravaganza is coming!

– Honey Dijon.

Pierwsza impreza Honey Dijon z cyklu Jack Your Body odbędzie się 28 października. W składzie obok pochodzącej z Chicago producentki pojawią się Luke Solomon, Josh Caffé i Suze Ijó. Na 2023 rok zaplanowane są już trzy następne daty pod batutą Honey Dijion.

Honey Dijon Boiler Room x Sugar Mountain 2018 DJ SetPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →