Oto nowy rezydent Berghain

Fot. Berghain.de
News
Berghain poszerza swoją drużynę

Właściciele Berghain ogłosili, kto zagra w przyszłym miesiącu w roli nowego rezydenta w słynnym berlińskim klubie techno.

Berghain poszerza swoją drużynę

Fadi Mohem – tak nazywa się DJ i producent, który zasili szeregi legendarnego Berghain. Jego pierwszy oficjalny set w nowej roli odbędzie się 20 sierpnia podczas Klubnacht u boku m.in. Nene H, Âme i Roberta Hooda. Mohem jest kolejną postacią sceny elektronicznej, która dołączyła do berlińskiego klubu w roli rezydenta – ostatnio to samo spotkało Lakuti i Sedef Adasï.

Berghain’s Ostgut Booking ogłosił wiadomość o nawiązaniu współpracy z Mohemem w mediach społecznościowych 25 lipca:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bardzo ciepłe powitanie dla jednej z najświeższych twarzy Berlina – Fadi Mohem dołącza do agencji Ostgut Booking.

Wbrew trendom

Dorastając w Berlinie, Fadi Mohem stał się stałym elementem miejskiej sceny klubowej. W jego muzyce możemy wyczuć wyraźne wpływy klasycznego Detroit techno, berlińskiego dub techno, drum’n’bass i IDM. Oprócz swojej nowej rezydentury w Berghain, Fadi kontynuować będzie swoją bliską współpracę z instytucją Hard Wax.

Grając w różnych klubach na całym świecie w ciągu ostatniej dekady, Fadi wciąż rozwija się jako DJ z przemyślaną selekcją i techniczną finezją. Jego produkcje i sety łączy ciągłe poszukiwanie groove’u, flow, redukcji i powtórzeń oraz podążanie za chęcią oddania się wyłącznie muzyce. Zamiast podążać za trendami, Fadi Mohem zawsze stara się spełniać swoje własne pomysły dźwiękowe i pozostać wiernym swojej muzycznej wizji

– wyjaśnia Ostgut na Facebooku.

Fadi Mohem przejął również stery nad kolejnym odcinkiem podcastu Resident Advisor. 90-minutowy miks artysty zawiera utwory takich artystów jak aya, Truncate, DJ Deeon i wielu innych.

Więcej informacji o debiucie Fadi Mohema w Berghain znajdziecie tutaj.

Fadi Mohem – BCCO Tower Invites Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →