Cykl imprez Säule powraca do Berghain

fot. Arne Müseler / arne-mueseler.com / CC-BY-SA-3.0 (linked to: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/de/deed.de)
News
Berghain. Photo/Map: Arne Müseler / arne-mueseler.com / CC-BY-SA-3.0 (linked to: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/de/deed.de)

W czołowym berlińskim klubie techno ponownie zostanie otwarta trzecia sala, na której występować będą topowi artyści eksperymentalnej elektroniki. Cykl Säule powraca do Berghain.

Trzecia sala

Otwarta w 2017 roku trzecia sala Berghain powstała z myślą o prezentacji artystów eksperymentalnej, eklektycznej i nieszablonowej elektroniki. Przestrzeń Säule, co oznacza po niemiecku filar, do marca 2020 roku regularnie gościła artystów – od czasu zniesienia lockdownu sala Säule nie została ponownie otwarta jako parkiet taneczny, a jedynie jako bar i strefa chilloutu. Teraz – pierwszy raz od trzech lat – miejsce ma być ponownie przystanią dla producentów i didżejów. Seria reaktywuje się 1 czerwca. Na imprezie inauguracyjnej zagrają: Different Shades, DINA i Spekki Webu.

Tadam! Od czerwca będziemy znowu regularnie grać przy filarze i po prostu kontynuować muzycznie tam, gdzie przerwaliśmy trzy lata temu. Z pewną stylistyczną otwartością, czasem szybszą lub rytmicznie bardziej połamaną niż na innych naszych podłogach. Different Shades to malezyjski DJ z Melbourne, który jako członek wytwórni LOADING_ERROR reprezentuje głębokie, mocne basy i łamliwe brzmienie. Mieszkająca w Berlinie kanadyjska DINA gra i wydaje entuzjastyczne techno na swoich nocnych imprezach dla ekipy oraz w wytwórni o tej samej nazwie. Holender Spekki Webu oryginalnie wywodzi się ze sceny jungle i gabba, aw ostatnich latach wypracował niezwykle niezależne, hipnotyczne transowe brzmienie – czytamy na stronie Berghain

Different Shades & LOIF – Outer Planet [Ute.Rec X Amniote Editions]

Z kolei tydzień później wystąpią Abyss X, Chippy Nonstop, Miss Parker, Schacke.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Schacke – Creepin Up The Tempo

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →