Daniel Avery w formie. Kolejne świetne utwory Brytyjczyka

fot. Steve Gullick Photography - Daniel Avery / Facebook
News

Ten rok dla czołowego brytyjskiego didżeja i producenta elektroniki jest bardzo specjalny - nie tylko ze względu na dziesięciolecie premiery jego speklakularnego debiutu na Drone Logic, które zostało uznane za najlepszy album roku nawet przez słuchaczy Trójki, ale też dzięki kapitalnej wydawniczej serii. Tego lata znów będzie o nim głośno.

„Nigdzie się nie wybieramy”

Pod koniec kwietnia do sieci trafił sensacyjny singiel electro-popowego duetu z Australii – Confidence Man. Jeśli ktoś z czytających grał parę lat temu w grę FIFA 19 to może ich kojarzyć z kawałka Out the Window. Tym razem para jeszcze bardziej poszła w stronę klubową, a do współpracy zaprosiła samego Daniela Avery’ego. Numer wydany pod szyldem prestiżowej oficyny Polydor, to mocna mieszanka przebojowości piosenek australijskiego duetu i energii londyñskiego producenta – szaleństwo!

Dan wie, co dobre! To połączenie wykonane w seksownym rave’owym niebie. Niegrzeczna, międzynarodowa mieszanka podgatunków. Yin i Yang w spodniach spadochronowych – opowiada duet dla NME

W tym roku Confidence Man przyjadą do Katowic na OFF Festival – z pewnością On & On będzie letnim szlagrem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Confidence Man, Daniel Avery – On & On (Again)

Pod koniec 2022 roku Daniel Avery wydał swój piąty album Ultra Truth, który powstawał podczas lockdownu. To miało niebagatelny wpływ na dość surowy, zimny i gęsty charakter wydawnictwa.

Nad tą płytą pracowałem z zupełnie nowym światem dźwięków. Każdy wpływ z ostatniej dekady spędzonej na drodze odgrywa rolę. Rzeczy, które były w mojej głowie od zawsze, wypaczone, zniekształcone i przesunięte w nowe miejsce – przyznał artysta

Daniel Avery – Only

Przeczytaj o Ultra Truth: Daniel Avery prezentuje swój najmroczniejszy album

Ponad pół roku od premiery materiału, Avery prezentuje 7-utworową EP-kę More Truth z utworami, które nie zmieściły się na album, choć jak usłyszymy, równie dobrze mogą stanowić kontynuacje uniwersum jakie stworzył artysta, choć nie brakuje tu nowych brzmień. Utwór Going So Low, który powstał we współpracy z wokalistką Georginą, to najmłodszy i najnowszy utwór, singiel ze wszystkich na trackliście.

Daniel Avery – Going So Low

30-minutowa EP-ka z pewnością spodoba się fanom nie tylko ostatniego albumu Brytyjczyka, ale też pamiętnego longplayu Songs for Alpha. More Truth to świetna propozycja do czilowania w parku.

Daniel Avery – More TruthPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →