One Day In London City. W roli głównej – Daniel Avery

Fot. Florien Prioreau
News
Daniel Avery

A co, gdyby tak zorganizować specjalny live stream z okazji publikacji najnowszego albumu? I to dwukrotnie? Daniel Avery w ten oto sposób uczci czerwcową premierę Together In Static. Dwa występy, dwa w St John at Hackney Church. Oba - tego samego dnia, 29 maja. Dzień przed oficjalną premierą zaplanowaną na 24 czerwca, album dodatkowo zostanie poprzedzony specjalnym live streamem. Również w londyńskim kościele.

Piąty już longplay w karierze brytyjskiego artysty ukaże się 24 czerwca nakładem Phantasy Sound. Album, który został napisany z myślą o wyjątkowych występach na żywo, również nosi tytuł Together In Static. Daniel Avery zaprezentuje album w trakcie dwóch występów na żywo – rano i wieczorem oraz specjalnych wideo live streamach. Kościół gościł w przeszłości znakomitości muzyczne pokroju Coldplay, Robbiego Williamsa Eda Sheerana.

Daniel Avery – Endless Hours

Daniel Avery – niczym największe gwiazdy

Wyreżyserowany przez Toma Andrew i Sama Davisa, Together in Static: A Global Stream to projekt towarzyszący nowemu albumowi Daniela Avery’ego, który ukaże się dzień później. Będzie to wyjątkowa okazja, by po raz pierwszy usłyszeć nowy materiał w wykonaniu na żywo. Przedpremierowo ukazał się jeden z utworów dostępnych na albumie, Endless Hours. Brytyjczyk nie krył ekscytacji nowym wydawnictwem:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak wiele rzeczy w tym roku, ten projekt nabrał mocy i życia na moich oczach. Pierwotnym pomysłem było po prostu zagranie kilku małych koncertów w kościele w Hackney podczas ostatniego zamknięcia. Zacząłem tworzyć muzykę specjalnie na te występy, ale w miarę jak plany się zmieniały, coraz bardziej pogrążałem się w falach. Rozważałem wydanie 12″ lub może EP-ki, ale kiedy wszystko przemyślałem, zdałem sobie sprawę, że mam już kompletną płytę, którą chcę się podzielić. Czuję, że to jedne z moich najlepszych dokonań i jestem podekscytowany, że wszyscy je usłyszycie.

Bilety na wideo live stream są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem witryny Dice w cenie 7 euro: link.dice.fm/together-in-static. Dodatkowo, wszyscy posiadacze biletów, otrzymają ekskluzywną zniżkę na zakupy w sklepie Daniel Avery’ego, w tym pre-ordery albumu i limitowane koszulki zaprojektowane przez Brada Meada.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →