One Day In London City. W roli głównej – Daniel Avery

Fot. Florien Prioreau
News
Daniel Avery

A co, gdyby tak zorganizować specjalny live stream z okazji publikacji najnowszego albumu? I to dwukrotnie? Daniel Avery w ten oto sposób uczci czerwcową premierę Together In Static. Dwa występy, dwa w St John at Hackney Church. Oba - tego samego dnia, 29 maja. Dzień przed oficjalną premierą zaplanowaną na 24 czerwca, album dodatkowo zostanie poprzedzony specjalnym live streamem. Również w londyńskim kościele.

Piąty już longplay w karierze brytyjskiego artysty ukaże się 24 czerwca nakładem Phantasy Sound. Album, który został napisany z myślą o wyjątkowych występach na żywo, również nosi tytuł Together In Static. Daniel Avery zaprezentuje album w trakcie dwóch występów na żywo – rano i wieczorem oraz specjalnych wideo live streamach. Kościół gościł w przeszłości znakomitości muzyczne pokroju Coldplay, Robbiego Williamsa Eda Sheerana.

Daniel Avery – Endless Hours

Daniel Avery – niczym największe gwiazdy

Wyreżyserowany przez Toma Andrew i Sama Davisa, Together in Static: A Global Stream to projekt towarzyszący nowemu albumowi Daniela Avery’ego, który ukaże się dzień później. Będzie to wyjątkowa okazja, by po raz pierwszy usłyszeć nowy materiał w wykonaniu na żywo. Przedpremierowo ukazał się jeden z utworów dostępnych na albumie, Endless Hours. Brytyjczyk nie krył ekscytacji nowym wydawnictwem:

Jak wiele rzeczy w tym roku, ten projekt nabrał mocy i życia na moich oczach. Pierwotnym pomysłem było po prostu zagranie kilku małych koncertów w kościele w Hackney podczas ostatniego zamknięcia. Zacząłem tworzyć muzykę specjalnie na te występy, ale w miarę jak plany się zmieniały, coraz bardziej pogrążałem się w falach. Rozważałem wydanie 12″ lub może EP-ki, ale kiedy wszystko przemyślałem, zdałem sobie sprawę, że mam już kompletną płytę, którą chcę się podzielić. Czuję, że to jedne z moich najlepszych dokonań i jestem podekscytowany, że wszyscy je usłyszycie.

Bilety na wideo live stream są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem witryny Dice w cenie 7 euro: link.dice.fm/together-in-static. Dodatkowo, wszyscy posiadacze biletów, otrzymają ekskluzywną zniżkę na zakupy w sklepie Daniel Avery’ego, w tym pre-ordery albumu i limitowane koszulki zaprojektowane przez Brada Meada.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Daniel Avery składa muzyczny hołd zmarłemu producentowi

8 września 2020
One Day In London City. W roli głównej – Daniel Avery

Daniel Avery nagrywa 'Fabriclive 66′

21 września 2012
One Day In London City. W roli głównej – Daniel Avery

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.