Berghain bez closing setu! Poranna ewakuacja klubu

via facebook.com/BerghainPanoramaBarOfficial
News
Berghain

Do dwóch niefortunnych sytuacji doszło w miniony weekend podczas imprez z udziałem ikon światowego clubbingu. W trakcie piątkowej imprezy w świątyni techno Berghain oraz na drugim końcu świata - podczas eventu ze Svenem Väthem - uczestnicy musieli opuścić oba kluby. Nieszczęścia chodzą parami? Sprawdź szczegóły.

Berghain. Pożar w klubie?

Uczestnicy piątkowej imprezy CTM w Berghain/Panorama Bar nie doczekali osławionego w tym miejscu closing-setu. Za pośrednictwem Instagrama, zamykająca Berghain’owy parkiet DJ-ka i producentka Lolsnake poinformowała, iż nie udało jej się dokończyć seta. Według oświadczenia, jej występ zamykający imprezę został przedwcześnie zakończony z powodu ewakuacji budynku. Na razie nie ma szczegółowych informacji dotyczących całego wydarzenia. Cała akcja przebiegła zaraz po godzinie 6 rano w sobotę – do tego czasu swoje sety planowo zagrali m.in Marie Davidson, Tzusing, Van Boom, Mookie, LustSickPuppy czy VMO a.k.a. Violent Magic Orchestra. Dostać wymarzony closing-set i przerwać go po chwili? Współczujemy Lolsnake, na szczęście po zdjęciu nie widać u niej większego dramatu.

Berghain
www.instagram.com/lolsnake/

W 2020 roku Berghain również nie miał szczęścia, stając częściowo w płomieniach. Na szczęście ówczesny kryzys szybko zażegnano, w końcu w odległości kilkudziesięciu metrów od mekki techno znajduje się jednostka strażacka. W 2019 roku w ogniu stanął z kolei klub Der Visionaere, którego program realizuje aktualnie zaprzyjaźniony Hoppetosse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sven Väth. Najkrótszy set w życiu?

W miniony weekend przedwcześnie zakończył się także występ Svena Vätha. Niemiecka ikona muzyki elektronicznej zagrał w ramach światowego tournée w Clubie V12 w Bangkoku. O 1 w nocy czasu lokalnego policja wtargnęła do sąsiedniego klubu Onyx, który dzieli wejście z miejscem gdzie grał Papa Sven. Powód? Klub miał mieć nielegalne powiązania z internetową platformą hazardową.

Sven Väth – We Are 

Organizatorzy postanowili odwołać koncert Svena ze względów bezpieczeństwa. Według naocznych świadków, goście V12 nie zostali skontrolowani ani przeszukani. W obławie brało udział prawie 200 policjantów, próbujących odnaleźć operatorów internetowego kasyna Macao 888 w ponad 40 miejscach w całym kraju.

Czytaj także: Sven Väth zagra w tym roku w Polsce!

9 kwietnia legenda techno zagra w gdańskim B90. W tym wypadku nie musimy raczej martwić się przedwczesną ewakuacją z imprezy. Wszystkich zainteresowanych wyjątkową, klubową wersją Svena zapraszamy po rozchodzące się jak świeże bułeczki bilety za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →