Sven Väth zagra w tym roku w Polsce!

fot. facebook.com/SvenVaethOfficial
Eventpromo

No i mamy wiosenny hit sezonu! Prawdopodobnie najważniejszy żyjący DJ na świecie - Sven Väth - powraca po dwóch latach do naszego kraju. Legenda niemieckiej i światowej sceny techno wystąpi 9 kwietnia w gdańskim B90.

Sven Väth. King is back

Długo nie musieliśmy czekać na atomowe, muzyczne ogłoszenie tego roku. Wszystko wskazuje na to, że najważniejszy wiosenny booking będzie miał miejsce 9 kwietnia w największej klubowej przestrzeni w Trójmieście. IOSound with Sven Vätodbędzie się w zlokalizowanej na terenie byłej Stoczni Gdańskiej miejscówce B90.

Czytaj także: Sven Väth wydaje kompilację z hołdem dla ikon elektroniki

Organizatorem wydarzenia jest nadmorski promotor Temperamental, mający na swoim koncie imprezy z udziałem Adana Twins, Kollektiv Turmstrasse, Einmusik, Andre Galluzzi czy Kaiserdisco. Sven powraca do Polski po dwóch latach, widziany ostatnio w naszym kraju podczas Mayday w Katowicach w 2021 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sven Väth
facebook.com/SvenVaethOfficial

Wydarzenie z udziałem Svena Väth’a zapowiada się jako prawdziwa gratka dla fanów. Do tej pory Sven występował u nas wyłącznie w ramach wielkich wydarzeń festiwalowych/halowych. Noc pod batutą Väth’a w „klubowej” przestrzeni, z wielogodzinnym setem od mistrza ceremonii to coś, na co czekało wielu z nas.

Wizyta Papy Svena będzie wyjątkowym prezentem świątecznym dla Trójmiasta. Możliwość obcowania z tą żywą legendą muzyki elektronicznej w warunkach klubowych to unikalne przeżycie, które z pewnością pozostanie w pamięci na bardzo długo. Ta noc zapisze się w annałach historii polskiego clubbingu.

– organizatorzy wydarzenia

Svena Väth mający na liczniku 59 wiosen to jedna z postaci, bez której nie wyobrażamy sobie muzyki klubowej. Legendarny dj ma na swoim koncie m.in. kilkanaście sezonów na Ibizie, lata prowadzenia legendarnej Cocoon Recordings czy setki tysięcy kilometrów przelatanych na występy na całym globie. W ostatnim czasie Sven był m.in kuratorem wystawy w muzeum muzyki elektronicznej we Frankfurcie. Między czasie powrócił do studia wraz z Gregorem Tresherem, wydając doskonały album Catharsis. Jego światowe tournée już 9 kwietnia obejmie polski przystanek.

SVEN VATH @ TIME WARP Mannheim 

Podczas kwietniowego wydarzenia obok Papy usłyszymy m.in. support w postaci Maurizio Schmitz. Na kolejne szczegóły musimy jeszcze chwilę poczekać. Bilety na wydarzenie zakupimy od 16 stycznia za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Pierwszą pulę biletów dostaniemy w cenie 125zł, istnieje również możliwość nabycia wlotki VIP za kwotę 250zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →