Booka Shade i przyjaciele na start majówki

fot. picsdbygustav - Booka Shade / Facebook
Eventpromo
booka shade

Mistrzowie melodyjnej elektroniki z kraju i zagranicy, najwyższej jakości dźwięk i wyjątkowa oprawa - brzmi jak idealny przepis na rozpoczęcie majówki. Pod koniec kwietnia doświadczycie tego w gdańskim klubie B90, gdzie przybędzie znany duet Booka Shade wraz z wyjątkowymi gośćmi!

Wiosna w pełni

Ekipa Temperamental po raz kolejny przejmuje postoczniowe przestrzenie klubu B90 – wypełni je muzyka od prawdziwych mistrzów melodyjnej elektroniki. Swój live zaprezentuje Booka Shade, jeden z najbardziej szanowanych duetów w świecie klubowym, mający w naszym kraju rzeszę fanów.

BOOKA SHADE live at Loveland Festival 2022


Wraz z popularnym niemieckim zespołem, do Polski powróci również Einmusik – didżej i producent, którego utwory niezmiennie podbijają listy Beatportu oraz serca klubowiczów na całym świecie. Z kolei swój debiut w naszym kraju zaliczy członek kolektywu KeinemusikReznik. Line-up uzupełnią doskonale Wam znani polscy artyści – Tuxedo, a także Rafa’EL, który wystąpi dla Was ze swoim liveactem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rafa’EL Live Act | B90 Gdańsk | VIDEOSET

Majówka z Temperamental – bilety

Wejściówki na jedyną w swoim rodzaju inaugurację majówki z Booka Shade, która będzie mieć miejsce już 29 kwietnia w gdańskim klubie B90, są do nabycia u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Aktualnie do sprzedaży trafiła pierwsza pula biletów w cenie 90 zł – nie zwlekajcie z zakupem!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →