Get Physical dzieli się nowymi remiksami klasyka od M.A.N.D.Y. i Booka Shade

via Facebook
News
Get Physical

Get Physical świętuje 21 lat na scenie, wypuszczając reedycję jednego z najbardziej kultowych utworów w katalogu niemieckiej oficyny. Słuchamy!

Get Physical. 21 lat na scenie

Z okazji 21-lecia istnienia, Get Physical wznawia jeden z najbardziej udanych utworów z 2005 roku Body Language. Kawałek, który oryginalnie wyprodukowali Booka Shave vs M.A.N.D.Y. specjalnie na tą okazję został zremasterowany i po raz pierwszy zostanie wydany na winylu. Za nowe interpretacje odpowiedzialny jest Patrice Bäumel i HOSH. EP-kę otrzymamy również w wersji cyfrowej, dostępnej na większości platform streamingowych.

fot. materiały prasowe

M.A.N.D.Y. (Patrick Bodmer i Philipp Jung), Booka Shade (Walter Merziger i Arno Kammermeier) oraz DJ T. to założyciele niemieckiego labelu Get Physical. Uznana wytwórnia swój peak przeżyła 18 lat dzięki nieśmiertelnemu utworowi Body Language, który pozostaje jednym z największych utwórów w historii wytwórni i muzyki tanecznej. Track zdefiniował całe pokolenie muzyki house i zrodził mnóstwo naśladowców, jednak nigdy nic nie zbliżyło się do oryginalnej wersji. Kawałek stał się natychmiastowym klasykiem, sprawdzającym się zarówno w kameralnych klubach jak i wielkich scenach festiwalowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spędziliśmy wiele dni nad produkcją oryginalnej wersji Body Language. Na samym początku nic nam nie składało się do kupy, nie mogliśmy połączyć w całość naszych pomysłów. Mieliśmy świetne partie i dźwięki, ale brakowało głównego elementu i magii. Patrick i Philipp mieli zaplanowane występy na Ibizie, gdzie chcieli przetestować studyjne demo. W ostatniej chwili wszechświat zesłał mi linię basową…reszta to już była bułka z masłem. Patrick miał świetny pomysł na długą pauzę w środku utworu, zrobiliśmy kilka zmian w aranżacji po testach chłopaków – to była praca zespołowa w najlepszym możliwym znaczeniu

– Walter z Booka Shade

Czytaj także: Booka Shade i przyjaciele na start majówki

Najbliższą okazją aby usłyszeć Booka Shade w naszym kraju będzie impreza w gdańskim B90. Na zaproszenie ekipy Temperamental niemiecki duet wystąpi w asyście Einmusik oraz Reznika z kolektywu Keinemusik. Wejściówki dostaniemy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

M.A.N.D.Y. vs Booka Shade – Body Language (Patrice Bäumel Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →