Sylwester z Booka Shade – Tama kolejny raz zaskakuje!

News Muzyka

Dopiero co ukazał się najnowszy Boiler Room z Booka Shade, a już niedługo będziemy gościć niemiecki duet w naszym kraju! Poznańscy klubowicze przywykli, że Tama rozpieszcza bookingami i co sezon można spodziewać się doskonałych nazwisk, ale nieco ponad miesiąc przed zakończeniem roku, włodarze klubu wyciągają asa z rękawa - zapraszamy na Sylwester z Booka Shade!

Tama Sylwester 2019/2020 z Booka Shade

Jako że do Sylwestra zostało stosunkowo niewiele czasu, można przypuszczać, że wielu klubowiczów ma już w szafce bilety na takie czy inne wydarzenia, wieńczące koniec bieżącego roku. Co teraz począć, kiedy Tama zaskakuje informacją o imprezie sylwestrowej z Booka Shade? Odpowiedź jest prosta – definitywnie zmienić plany i kupić bilety do Tamy!

10322818_10152391660287090_8488039924241014764_n

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Booka Shade i ich Boiler Room w Dubaju

Trzeba przyznać, że włodarze Tamy popisali się niezłym „timing’iem”. Wczoraj, zaraz po ogłoszeniu sylwestrowego występu w Tamie, niemiecki duet wystąpił w znanym cyklu transmisji video Boiler Room. Tym razem nagranie pochodzi z Dubaju. Nie ma nic lepszego na rozgrzewkę przed sylwestrową nocą w poznańskim klubie niż właśnie ten set. Posłuchajcie:

Ostatnia noc w roku i konkretny house w Tamie

Booka Shade, czyli niemiecki houseowy duet, obecny na scenie muzycznej od lat 90-tych. Panowie eksperymentują z muzyką, wydali dotychczas pięć albumów studyjnych i do perfekcji dopracowali występy na żywo, a w 2010 roku ich live act został uznany przez Resident Advisor za jeden z 5 najlepszych live`ów na świecie. Ich Body Language, Mandarine Girl czy In White Rooms, znane doskonale fanom elektroniki, wywindowały Booka Shade na muzyczne salony całego świata.

Skok w Nowy Rok w najlepszym towarzystwie

Niemiecki duet w swoich remiksach stosuje odważne motywy z Depeche Mode, Kings Of Leon, Moby czy The Knife. Byli headlinerami na Glastonbury, Coachelli i festiwalu Rock Werchter. Grali na Lollapaloozie, Montreaux i Tomorrowland, a w Sylwestrową noc zawitają do Poznania.

Tama Sylwester 2019/2020 – bilety wkrótce w przedsprzedaży!

Trzymajcie się mocno i dobrze zawiążcie buty, to będzie niezwykła noc! Bilety na to wydarzenie znajdziecie już wkrótce na Biletomat.pl

Sylwester 2019/2020 w Tamie

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →